Oto oficjalny zwiastun Sztabu w Call of Duty: WWII i nowe zrzuty ekranu

Rozgrzej się na strzelnicy, udowodnij swoją wartość w pojedynkach na arenie, oglądaj na żywo mecze esportowe w kinie i obsługuj działa przeciwlotnicze, by zdobywać nagrody. Studio odpowiedzialne za nową odsłonę gry Call of Duty zaprezentowało Sztab, który będzie dostępny w trybie wieloosobowym Call of Duty: WW II od 3 listopada.

Call of duty: WWIICall of duty: WWIICall of duty: WWIICall of duty: WWIIOgłoszona przez Activision w kwietniu najnowsza gra z serii Call of Duty, wkrótce wkroczy w fazę zamkniętych testów beta. Osoby, które nabyły już Call of Duty: WWII, będą mogły przetestować ją w dniach od 25 do 28 sierpnia na konsolach Playstation 4 oraz od 1 do 4 września na komputerach osobistych i konsolach Xbox One.
W sieci, z okazji rychłego początku testów, ukazał się jakiś czas temu nowy zwiastun gry, prezentujący wybrane możliwości trybu oraz fragmenty rozgrywki.

Zamknięta beta zaoferuje co najmniej trzy mapy trybu wieloosobowego – Ardeny, Point Du Hoc oraz Gibraltar oraz tryby gry Deathmatch, Dominacja oraz Hardpoint.
Premiera Call of Duty: WWII będzie miała miejsce 3 listopada bieżącego roku.
 

Źródło: Activision