Oto najlepszy zestaw kart w Star Wars: Battlefront

Gra Star Wars: Battlefront zadebiutowała na polskim rynku 19 listopada. Od tego dni fani Gwiezdnych Wojen oraz miłośnicy FPSów spędzili przed monitorami swoich komputerów długie godziny, zastanawiając się nad dostosowaniem optymalnego ekwipunku, który umożliwiłby im jak najefektywniejszą rozgrywkę. Darmowy dodatek Bitwa o Jakku, który jutro zostanie udostępniony polskim graczom, rozwiewa w tej kwestii wszelkie wątpliwości.
Amerykańscy gracze z popularnego w serwisie YouTube kanału BattlefrontUpdates zaprezentowali film, na którym przybliżają optymalny ich zdaniem zestaw gwiezdnych kart. I trudno się z nimi w tej kwestii nie zgodzić.
DLC Battle of Jakku wprowadza kilka istotnych poprawek, spośród których jedną jest naprawienie działania Cechy (Trait) o nazwie Bounty Hunter. Na trzecim poziomie daje ona 100% szans na odnowienie kart ulepszeń w chwili zabicia przeciwnika. Połączenie tej cechy z umieszczeniem kuszy energetycznej (Bowcaster), tarczy osobistej (Personal Shield) oraz plecaka odrzutowego (Jetpack) w ekwipunku, czyni z gracza maszynę do zabijania. Zobaczcie jak wygląda ten build w praktyce:

Źródło: YouTube