O.S.T.R. nagrywa kawałek i klip dla World of Tanks. Dobre promo!

Wargaming ogłosiło wyczekiwaną premierę polskich czołgów w World of Tanks. Już od dziś gracze z Polski i całego świata mogą zapoznać się z jedenastym drzewkiem technologicznym w grze i mapą „Studzianki”. Zgodnie z najnowszymi danymi, do dziś zarejestrowanych w grze jest dokładnie 3 684 546 kont z polski.
Do współpracy przy promowaniu gry firma zaprosiła polskiego rapera O.S.T.R. „Ostry” nagrał klip „Polska siła”, w którym jako podkład wykorzystał zremiksowany kawałek „W moim ogródecku”, stworzony przez zespół Żywiołak. To właśnie ten utwór wykorzystany jest w grze, na pierwszej polskiej mapie.
Materiał opowiada historię spokojnej wsi, na której ziemiach za chwilę rozpocznie się bitwa pancerna. O.S.T.R. i jego załoga szykują czołg do walki. Sami oceńcie poziom artystyczny.

Polskie drzewo technologiczne zawiera 10 regularnych czołgów oraz 2 maszyny typu premium. Głównymi wyróżnikami polskiej linii są wysokie obrażenia na pojedynczy strzał oraz dobra depresja dział. Drzewko rozpoczyna się lekkimi czołgami 4TP, 7TP, 10TP i 14TP. Kolejne maszyny to średnie czołgi 25 TP KSUST II, projekt inżyniera Edwarda Habicha – 40TP oraz 45TP. Na górze polskiego drzewa technologicznego znajdziemy 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego. Są to projekty odnalezione w archiwach polskich instytutów naukowych, badawczych i technicznych. Czołgi premium to zupełnie nowy 50TP prototyp oraz Pantera „Pudel”, zdobyta przez Powstańców Warszawskich.