Opieka nad zwierzętami w nowym zwiastunie Farming Simulator 17

Najnowszy zwiastun gry Farming Simulator 17 pokazuje, jak opiekować się zwierzętami w nowej odsłonie jedynego oryginalnego symulatora pozwalającego zajmować się farmą. Farmerzy mają teraz więcej możliwości niż kiedykolwiek, a do krów, owiec i kur po raz pierwszy dołączają świnie.
Gracze, którzy będą właściwie dbać o swoje zwierzęta, zwiększą wpływy swojej farmy. Wygodne posłania i właściwe, uwzględniające dietę posiłki będą oznaczać więcej wełny z owiec i więcej mleka od krów. Każde zwierzę wymaga specjalnie ułożonej diety i balansu między różnymi typami pożywienia, które można wyhodować samemu na farmie. Dbaniu o zwierzęta służy wiele pojazdów i narzędzi, również tych nowych – niektóre z nich można zobaczyć w zwiastunie.

Farming Simulator 17 z ponad 250 pojazdami i narzędziami od ponad 75 producentów ma być najbardziej kompletną symulacją farmerską, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. Premiera gry na PS4, Xbox One i PC jest przewidziana na 25 października 2016 roku. Grę można zamawiać w dobrych sklepach z grami, między innymi w sklepie cdp.pl.
 
 

Źródło: CDP.pl