Ogłoszono odświeżone wersje gier z serii Twierdza!

Firefly Studios ujawniło informacje odnośnie nowych wersji gier Twierdza 2 oraz Twierdza Legendy. Edycje Steam obu gier będą posiadały ulepszoną grafikę, tryb multiplayer działający na Steam, dodatkowe kampanie oraz mapy. Twierdza Legendy pojawi się w przyszłym miesiącu, natomiast premiera nowej wersji Twierdzy 2 odbędzie się w 2017 roku.

Stronghold Legends: Steam Edition zabiera fanów w magiczną przygodę. Gracze mogą poznać króla Artura i jego rycerzy Okrągłego Stołu, Włada Palownika zwanego Drakulą oraz Zygfryda z Germanii. Oblegając zamki można korzystać z potężnych zaklęć oraz mitycznych stworzeń. Osoby posiadające oryginalną grę na Steam, otrzymają nową edycję w formie darmowej aktualizacji.
Twierdza Legendy pojawiła się po raz pierwszy w 2006 roku. Była to druga gra z serii Twierdza, która posiadała trójwymiarową grafikę. W odróżnieniu od Twierdzy 2, Legendy skupiały się bardziej na walce. Gracze mogli korzystać ze specjalnych zaklęć oraz jednostek – smoków, wilkołaków, wiedźm, itp.
Fani Twierdzy mogą zapisać się do Biuletynu Firefly, aby nie przegapić informacji o premierze nowej wersji gry Twierdza Legendy: http://www.fireflyworlds.com/signup/  
 

Źródło: Firefly Studios