Odbierz 500 złotych od Lenovo Legion za zakup sprzętu dla graczy

Na wszystkie osoby planujące zakup laptopa lub wydajnego komputera stacjonarnego dla graczy, czeka miła niespodzianka przygotowana przez markę Lenovo Legion. Każdy, kto w terminie od 10 stycznia do 18 lutego 2018 roku kupi dowolny gamingowy komputer stacjonarny Lenovo Legion lub laptopa dla graczy Lenovo Legion i wypełni specjalny formularz zgłoszeniowy, może liczyć na zwrot pieniędzy w kwocie od 300 do 500 złotych.
Promocją cashback objęto wszystkie komputery i laptopy z serii Legion, w dowolnej konfiguracji:

– Laptop Legion Y520
– Laptop Legion Y720
– Komputer stacjonarny Legion Y520 Tower
– Komputer stacjonarny Legion Y720 Tower
– Komputer stacjonarny Legion Y720 Cube

Jak skorzystać z promocji cashback od Lenovo Legion?

Aby skorzystać z promocji cashback, urządzenie należy zakupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym u partnera biorącego udział w promocji: Alejapc.pl, Alsen, Delkom, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Morele.net, Redcoon, TV Euro AGD, Saturn, Sferis, Softon.pl, X-Kom.
Zakupione urządzenie należy następnie zarejestrować na stronie internetowej pod adresem:https://legion-cashback.pl/. Do specjalnego formularza należy załączyć dowód zakupu oraz zdjęcie lub skan wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego urządzenia.
Kwota zwrotu uzależniona jest od rodzaju procesora zastosowanego w zakupionym urządzeniu. Za zakup komputera lub laptopa Lenovo Legion z procesorem Intel Core i7 kupujący otrzymają 500 złotych zwrotu. Za sprzęt wyposażony w procesor Intel Core i5 kupujący otrzymają 300 złotych zwrotu.cashback lenovo legionZwrot następuje po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, poprzez przesłanie karty przedpłaconej Visa w terminie do 14 dni od nadesłania formularza rejestracyjnego. Kartę można wykorzystać do płatności w Internecie lub w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym, wyposażonym w terminal płatniczy.
Promocja obowiązuje do 18 lutego 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Gdy w puli zwrotów zostanie 20% środków, na stronie promocji pojawi się licznik wskazujący liczbę pozostałych kart przedpłaconych do rozdysponowania.
 
 

Źródło: Lenovo Legion