Obchodzimy 10-lecie serii gier Wiedźmin! CDP zapowiada rocznicowe edycje gier

Seria gier o Wiedźminie autorstwa studia CD PROJEKT RED obchodzi w tym roku swoje 10-lecie. Z tej okazji na rynek trafią limitowane wersje wszystkich trzech części przygód profesjonalnego zabójcy potworów Geralta z Rivii, każda z rocznicowym steelbookiem.
Poza grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, która będzie dostępna 22 września 2017, na rynek trafią:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona – 20 października 2017 (sugerowana cena detaliczna wersji PC: 59,99 zł). W jej skład wchodzą:

– Gra w Edycji Rozszerzonej – w wersji 2.0, z Trybem Areny, rozbudowanym samouczkiem, dodatkowym poziomem trudności
– Rocznicowy steelbook
– Cyfrowy, 232-stronicowy artbook
– Ścieżki dźwiękowe w dwóch formatach – MP3 oraz FLAC
– Inne cyfrowe dodatki dostępne po zarejestrowaniu kodu na GOG.com, m.in. filmy making of, figurki papercraft oraz sesja zdjęciowa Triss Merigold w magazynie Playboy

  Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku – 17 listopada 2017 (sugerowana cena detaliczna wersji PC: 179,99 zł; wersji konsolowej: 229,99 zł). W jej skład wchodzą:

  – Gra w Edycji Gry Roku
  – Dwa dodatki – Serca z Kamienia oraz Krew i Wino
  – Pakiet 16 DLC
  – Koncert Video Games Live prezentujący muzykę z gry
  – Rocznicowy steelbook
  – Inne cyfrowe dodatki dostępne po zarejestrowaniu kodu wersji PC na GOG.com, m.in. artbook, komiksy oraz ścieżka dźwiękowa z podstawowej wersji gry i obu dodatków

   Gry z serii Wiedźmin rozgrywają się w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, autora bestsellerowego cyklu książek fantasy. W tym mrocznym i niezwykle spójnym świecie absolutne pojęcia takie jak dobro i zło nie istnieją w swojej czystej formie. Gracz wciela się w rolę Geralta, profesjonalnego zabójcy potworów, i wyrusza na niezapomnianą wyprawę, decydując o losach królestw, zawiązując sojusze i stawiając czoła złowieszczemu zagrożeniu.