Nvidia Titan RTX istnieje, a jego cena wysadzi Was z butów

Nietypową formę robienia zamieszania wkoło swojej nowej karty graficznej wybrała NVIDIA. Otóż najnowszy i najwydajniejszy ze wszystkich nowych układów NVIDIA Titan RTX zaczął pojawiać się, niby-to-przypadkiem, na materiałach publikowanych przez znane osobistości świata technologii.
Nvidia Titan RTX zagościł na Instagramie Gavina Free, znanego z kanału Slow Mo Guys. Dziwny kot na zdjęciu patrzy wgłąb Waszej duszy.Nvidia Titan RTX Pojawił się także na Twitterze u współzałożyciela Coursera, Andrew Ng.Nvidia Titan RTX Karta przewinęła się dwukrotnie na najnowszym nagraniu opublikowanym na kanale Linus Tech Tips. No, tu widać nie tyle kartę, co jej opakowanie.

Na tę chwilę o NVIDIA Titan RTX wiadomo nie wiele. Wiadomo już teraz to, że będzie niebywale drogi i powinniśmy się spodziewać ceny w okolicach 15 tysięcy złotych. Titan RTX będzie też najprawdopodobniej jedyną nową kartą, która poradzi sobie z grami AAA w rozdzielczości 4K i z włączonymi efektami RTX na tyle dobrze, aby generować w nich stabilne 60 klatek na sekundę.
Zapowiedź zbliża się wielkimi krokami i wydaje się, że NVIDIA zapowie nowość jeszcze w tym miesiącu.