NVIDIA SHIELD K1 otrzyma Androida 6.0 już na dniach!

Tablet NVIDIA SHIELD K1 to naprawdę ciekawy produkt. Jest jednym z najwydajniejszych tabletów na świecie, posiada dwa przednie głośniki stereo, można dokupić do niego specjalnego pada i na dodatek jest produkowany przez firmę NVIDIA, co pozwala nie mieć obaw co do jego jakości. Najbardziej interesujący w tym wszystkim jest fakt, żę tablet jest wręcz bajecznie tani jak na to, co oferuje.
NVIDIA SHIELD K1 to tablet stworzony z myślą o graczach, bowiem dzięki swojej wydajności sprosta absolutnie wszystkim tytułom, które powstały na system operacyjny Android. Jego 8-calowy ekran pozwala z powodzeniem korzystać z niego także do innych multimedialnych zastosowań, takich jak choćby oglądanie filmów, a dwa głośniki stereo pozwolą cieszyć się pozytywnymi doznaniami muzycznymi. Tym bardziej cieszy fakt, że urządzenie stworzone z myślą o maniakach nowinek technicznych i osobach, które stawiają na multimedialność, jeszcze w tym roku otrzyma aktualizację do najnowszej wersji systemu Android 6.0.
Być może Android 6.0 zostanie udostępniony posiadaczom tabletu NVIDIA SHIELD K1 jeszcze przed świętami. Jeśli chcecie zobaczyć jak będzie wyglądał, obejrzyjcie poniższe wideo.

Przypominamy, że tablet NVIDIA SHIELD K1 kosztuje w Polsce 849 złotych, co jest naprawdę świetną ceną za tak ciekawe urządzenie, wyposażone w wydajną platformę NVIDIA Tegra K1.

Źródło: inf. własna