NVIDIA SHIELD – gry przecenione o połowę z okazji Halloween!

Za oknami jesień . To doskonały moment, aby spędzić trochę czasu z grami, które wywołują dodatkowy dreszcz emocji. Do 31 października właściciele urządzeń NVIDIA SHIELD mogą rozszerzyć swoje biblioteki gier, korzystając z obniżki do 75% na 8 tytułów dla systemu Android.Nvidia shield tv 2017Czym jest NVIDIA SHIELD? Pozwólcie, że przytoczę fragment naszej recenzji:

„Lubicie grać w gry? Co więc powiecie na sprzęt, który umożliwi Wam granie w tytuły AAA w rozdzielczości Full HD 1080p i 60 klatkach na sekundę i w nieco mniej wymagające gry w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę, sprzedawany w cenie… 899 złotych? Niewiarygodne? A jednak, oto nowa Nvidia SHIELD Android TV, która umożliwi Wam tym lepsze doznania, im… szybszym dysponujecie łączem internetowym. Gry to nie koniec jej możliwości – jest to obecnie najlepszy i najwydajniejszy odtwarzacz multimediów na świecie – Netflix w 4K, Spotify i inne popularne aplikację są obecne! Co najlepsze: Nvidia SHIELD Android TV podepniecie do każdego telewizora, nawet takiego, który nie jest Smart!”

Promocja obejmuje następujące tytuły:

– Death Road to Canada – 75% taniej
– Gurgamoth – 50% taniej
– Wayward Souls – 75% taniej
– Doom 3: BFG Edition – 50% taniej
– Whispering Willows – 50% taniej
– Radiation City – 60% taniej
– Radiation Island – 60% taniej
– Resident Evil 5 – 50% taniej

Szczegóły promocji dostępne są na oficjalnej stronie promocji: https://www.nvidia.com/en-gb/shield/2018-halloween-game-sale/

Nvidia Shield TV (2017) – recenzja doskonałej przystawki TV i konsoli do gier