Nvidia potwierdza: gra gratis do wybranych kart graficznych i laptopów

Firma NVIDIA przygotowała kolejny prezent dla graczy. Od dzisiaj nabywcy kart graficznych GeForce GTX 980 Ti, GTX 980 lub GTX 970 oraz laptopów wyposażonych w karty GeForce GTX 970M, GTX 980M lub GTX 980 otrzymują do wyboru grę Assassin’s Creed: Syndicate lub Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege za darmo.
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to dynamiczna strzelanka drużynowa, w której gracze muszą wykazać się koordynacją taktyczną i precyzyjnymi działaniami. Assassin’s Creed: Syndicate to kontynuacja kultowej serii, której akcja toczy się tym razem w Londynie w czasach rewolucji przemysłowej.„Niezależnie od wyboru gracze mogą polegać na najwyższej wydajności kart graficznych GeForce GTX oraz technologiach NVIDIA GameWorks. Oprogramowanie GeForce Experience pozwoli dobrać optymalne ustawienia graficzne i zarejestrować najlepsze momenty w trakcie rozgrywki i podzielić się nimi w serwisach społecznościowych.” – informuje producent.
Promocja wystartowała wczoraj, 6 października 2015 roku, o godzinie 15:00, a partnerami akcji w Polsce są między innymi firmy Agito, Arest, Fox Komputer, Hyperbook, Komputronik, PC Projekt, Sferis i X-KOM. Aktualna lista partnerów znajduje się na stronie http://www.nvidia.pl/object/bullets-or-blades-bundle-pl.html
Premiera gry Assassin’s Creed: Syndicate w wersji PC zaplanowana jest na 19 listopada, a Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege na 1 grudnia 2015 roku.

Źródło: inf. prasowa