NVIDIA GeForce Experience już oficjalnie w wersji 3.0 – zaktualizuj już dziś

Oprogramowanie GeForce Experience firmy NVIDIA to najłatwiejszy sposób na aktualizację sterowników, optymalizację gier oraz rejestrowanie i dzielenie się najwspanialszymi momentami rozgrywek. GeForce Experience automatycznie powiadamia o dostępności nowych wersji sterowników do karty graficznej. Sterownik można zaktualizować za pomocą jednego kliknięcia. Właśnie udostępniono najnowszą wersję tego narzędzia, oznaczoną cyframi 3.0.
Nowa wersja GeForce Experience została zaprojektowana od podstaw pod kątem szybszej pracy i wyższej wydajności. Oprogramowanie jest teraz trzy razy szybsze i wykorzystuje o połowę mniej pamięci operacyjnej niż wcześniej.
GeForce Experience analizuje konfigurację sprzętową komputera w oparciu o wykorzystywany procesor, kartę graficzną i monitor, a następnie automatycznie dostosowuje ustawienia w grach, aby zapewnić najwyższy komfort rozgrywki.
Funkcja NVIDIA ShadowPlay automatycznie rejestruje do 20 ostatnich minut rozgrywki. Właśnie udało Ci się dokonać czegoś niesamowitego? Po prostu wciśnij skrót klawiszowy, a materiał wideo zostanie zapisany na dysku. Można również skorzystać z trybu ręcznego, pozwalającego na rejestrowanie sekwencji wideo o dowolnej długości. Funkcja ta jest akcelerowana przez procesor graficzny, zatem nie zauważysz negatywnego wpływu na wydajność w swoich grach.

A to tylko część funkcjonalności GeForce Experience!
 
 

Źródło: NVIDIA