Nowy zwiastun fabularny gry Śródziemie: Cień wojny

W nowym materiale ważną rolę odgrywa Szeloba, jeden z najbardziej ikonicznych i potężnych czarnych charakterów w Śródziemiu, który został przedstawiony w całkowicie nowy sposób. W zwiastunie jesteśmy światkami jak Szeloba, starożytny duch ciemności, przybiera ludzką postać, by przekazać Talionowi wizję o jego przeznaczeniu i losach Śródziemia. Mimo że przyszłość Minas Ithil i świata ludzi chwieje się w posadach, Kelebrimbor nawołuje, by Talion nie ufał przepowiedni Szeloby.

Wydarzenia w Śródziemiu: Cieniu wojny rozgrywają się w okresie pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni. Tytuł z gatunku RPG akcji w otwartym środowisku kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części serii, Śródziemia: Cienia Mordoru. Gracze zagłębią się w bogatszy niż dotychczas, mocniej spersonalizowany oraz bardziej obszerny świat pełny zarówno bohaterów jak i czarnych charakterów, kultowych lokacji, znanych przeciwników oraz zupełnie nowych postaci, których historia nie została jeszcze opowiedziana.

Śródziemie: Cień wojny ukaże się w polskiej wersji językowej na Xbox One, Xbox One X, PC z Windows 10, PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro, począwszy od 10 października 2017.

 

Źródło: Cenega