Nowy komiks Overwatch opowiada historię Any Amari

Twórcy Overwatch udostępnili kolejny krótki komiks przedstawiający przygodę jednej z bohaterek gry. Tym razem jest nią postać, która w strzelance dopiero się pojawi. Mowa tu oczywiście o Anie Amari – matce Fary, a także hybrydzie snajperki i bohaterki wsparcia, którą już można wypróbować na Publicznym Serwerze Testowym.
Komiks pod tytułem „Legacy” możecie znaleźć tutaj. Obecnie dostępna jest wersja jedynie w języku angielskim, ale pojawienie się edycji polskojęzycznej jest tylko kwestią czasu.
Ana AmariJak wspominaliśmy, Ana jest snajperką należącą do bohaterów wsparcia. Matka Fary dysponuje karabinem biotycznym, którego strzałki potrafią przywracać zdrowie sojusznikom lub zadawać obrażenia wrogom, strzałką usypiającą, która pozbawia przeciwnika przytomności oraz granatem biotycznym, który rani wrogów i leczy sojuszników na niewielkim obszarze. Jej ostateczna umiejętność to Nanowzmocnienie, które zapewnia wybranemu członkowi drużyny premię do szybkości ruchu, zadawanych obrażeń o redukcji otrzymywanych obrażeń.
Obecnie nie wiadomo, kiedy Ana dołączy do grona bohaterów dostępnych na regionalnych serwerach. Niemniej, zapewne nie będziemy musieli czekać na ten dzień zbyt długo. Przypomnijmy, że patch wprowadzający tryb rankingowy pojawił się w grze zaledwie kilka dni po rozpoczęciu jego testów na PST.

Źródło: Blizzard