Nowy Humble Monthly to dwie świetne gry (i kilka innych) za bezcen

Humble Bundle Monthly to ciekawa usługa subskrypcji paczek z grami. Po opłaceniu kwoty od 11 dolarów (12 miesięcy) do 12 dolarów (pojedynczy zestaw), co miesiąc na konto użytkownika dostarczane są klucze Steam do nowych, ciekawych gier. Jeśli myśleliście, że paczki marcowe (Dark Souls III) i kwietniowe (Deus Ex: Makind Divided) były ciekawe, to zerknijcie na to, co oferuje paczka przeznaczona na maj!
W majowym zestawie Humble Bundle Monthly znajdą się gry Dead Rising 4 (zombie slasher) oraz popularna gra Kerbal Space Program. Co ciekawe, są to tylko dwie z pozycji, które znajdą się w paczce, którą każdy może nabyć już teraz za równowartość zaledwie 36 złotych.Humble monthly majNie mam cienia wątpliwości, że inne, ujawnione wkrótce gry wchodzące w skład zestawu będą równie atrakcyjne. Wystarczy zerknąć na tytuły, którymi zaskakiwano graczy od początku tego roku…
W styczniu w Humble Bundle Monthly znalazły się m.in. gry Tomb Raider, Sleeping Dogs, Quantum Break, The Long Dark oraz Warhammer: Dawn of War III. W lutym było to Life is Strange, Owlboy oraz Civilization VI z dwoma DLC. Nieźle, prawda?