Nowe nagrania z castingów na Yennefer i Geralta! [Wideo]

Trwają castingi do serialu Wiedźmin, za produkcję którego wziął się Netflix. Do sieci trafiły nowe nagrania prezentujące przesłuchania aktorów, którzy mieliby wcielić się w rolę Yennefer i Geralta z Rivii.
W roli Yennefer tym razem występuje Sarah Wylie:

Zobaczcie jak prezentowały się trzy inne, piękne aktorki pretendujące do angażu w roli Yennefer:

Kto zagra Yenefer w serialu Wiedźmin? Zobaczcie wideo z castingów

Wciąż nie wiadomo również kto ostatecznie wcieli się w postać tytułowego Wiedźmina. W postać Geralta z Rivii na najnowszym nagraniu wcielił się Michael McIntyre:

Innym z kandydatów do tej roli jest Max Beesley. Czy nadaje się do tej roli bardziej niż McIntyre? Oceńcie sami, oglądając nagranie z jego castingu!

47-letni aktor z Wielkiej Brytanii nie jest gwiazdą wielkich produkcji. Do tej pory odgrywał raczej role drugoplanowe. W moim odczuciu jego akcent i barwa głosu pasują naprawdę wspaniale. Czy aktor jako taki również? Trudno mi to ocenić. Co sądzicie?max beesley wiedźminJednym z rywali Beesleya z McIntyre’a do roli Geralta z Rivii może być sam Henry Cavill, czyli filmowy Superman. Cavil niedawno wyraził zainteresowanie wzięciem udziału w castingach.

Superman chce zostać Wiedźminem w serialu Netflixa

Już wkrótce powinniśmy zobaczyć nowe nagrania do castingów do roli Jaskra. Wiemy na pewno, że twórcy serialu szukają obecnie aktorów, którzy wcieliliby się w te postacie.
Wcześniej dowiedzieliśmy się, że ujęcia do serialu Wiedźmin powstaną w dużej części nie w Polsce, a… na Węgrzech, w Budapeszcie. Do takich informacji dotarła redakcja serwisu Omega Underground. Można ją śmiało traktować jako plotkę, ale coś może być na rzeczy. Na Węgrzech kręcono m.in wybrane ujęcia Blade Runnera 2049, a także Marco Polo, czyli jednej z produkcji Netflixa.

Kiedy premiera Wiedźmina na Netflixie?

Nie podano. Nie spodziewajcie się jednak, że wcześniej, niż w 2020 roku.