Nowe akcesoria dla graczy od Gamdias – dobre ceny i podświetlenie RGB

Słuchawki HEBE M1 RGB

Słuchawki gamingowe HEBE M1 wyposażono w technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, która umożliwia precyzyjne lokalizowanie odgłosów w grze. HEBE M1 posiadają 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, mające gwarantować dobrze brzmiący bas oraz pozycjonowanie dźwięku. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, produkt oferuje duże nauszniki wykończone skórzaną, miękką wkładką, która izoluje dźwięki z otoczenia. Dodatkowo, HEBE M1 wyekwipowano w inteligentny system wibracji oraz efekty podświetlenia RGB.Słuchawki HEBE M1 RGBHEBE M1 posiadają zaawansowany, jednokierunkowy mikrofon gwarantujący wyciszenie dźwięków z otoczenia. Mikrofon został schowany w kieszeni znajdującej się na lewym nauszniku, a dzięki gibkiej konstrukcji gracz łatwo może go dostosować do własnych preferencji. Za pomocą funkcjonalnego pilota można w łatwy sposób kontrolować głośność słuchawek oraz włączyć lub wyłączyć mikrofon, system wibracji i podświetlenie. Oprogramowanie GAMDIAS HERA pozwala na dowolne dostosowanie efektów RGB oraz zmianę opcji ustawień mikrofonu.

Klawiatura mechaniczna HERMES P1 RGB

HERMES P1 to klawiatura mechaniczna z odpinaną podkładką na nadgarstki. HERMES P1 oferuje m.in.: konstrukcję stworzoną ze szczotkowanego aluminium, kompaktowy design, podświetlenie RGB LED w palecie barw do 16.8 miliona kolorów i wieloma odmiennymi efektami świetlnymi, wbudowaną pamięć wewnętrzną, przyciski makro, certyfikowane przełączniki mechaniczne GAMDIAS Blue o wytrzymałości do 50 milionów kliknięć, pełny anti-ghosting i key rollover oraz częstotliwość raportowania na poziomie 1000 Hz.Klawiatura mechaniczna HERMES P1 RGBDodatkowo, klawiatura GAMDIAS posiada 6 dedykowanych przycisków multimedialnych. Dostępne jest także darmowe oprogramowanie HERA, które pomoże graczom w pełni spersonalizować ustawienia klawiatury.


Myszka optyczna ZEUS P1 RGB

ZEUS P1 to myszka o wadze 125 gramów wyposażona w sensor optyczny z opcją ustawienia rozdzielczości do 12 000 DPI i polling rate 1000 Hz. Sensor gwarantować ma precyzję i dokładne przeniesienie nawet najdrobniejszego ruchu dłoni na ekran monitora. Osiem strategicznie rozmieszczonych oraz w pełni programowalnych przycisków można dowolnie dostosować dzięki oprogramowaniu GAMDIAS HERA.Myszka optyczna ZEUS P1 RGBAutorskie oprogramowanie pozwala na dowolne ustawienie kolorów i efektów 13 stref podświetlenia oraz zaprogramowanie do 5 profili, które można dowolnie zmieniać podczas rozgrywki. ZEUS P1 posiada gumowany kabel o długości 1,8 metra i gwarancję wytrzymałości przycisków głównych szacowaną na 20 milionów kliknięć.

Cena i dostępność

Słuchawki HEBE M1 RGB, klawiatura HERMES P1 RGB i myszka ZEUS P1 RGB są dostępne w sklepach ProCpu oraz Morele w cenie od 149 zł (HEBE M1), od 279 zł (HERMES P1) lub 159 zł (ZEUS P1).
 

Źródło:Gamdias