Najlepsze gry na Androida i iOS – wrzesień 2015

 
 
1. Angry Birds 2Angry Birds 2Oto pierwszy, nie licząc licznych spin-offów, sequel najpopularniejszej gry studia Rovio. Wściekłe ptaki powracają i pomimo, że zapewniają po raz kolejny tonę frajdy, to straszą nieco mikropłatnościami i życiami, na odnowienie których trzeba niestety trochę poczekać. Na grających czeka kilka urozmaiconych rozdziałów i ptaki o przeróżnych destrukcyjnych właściwościach.
Cena: 0 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


2. Five Nights at Freddy’s 4Five Nights at Freddy’s 4Lubicie się bać? Macie więcej niż 512 MB pamięci RAM w swoim smartfonie? Możecie zmierzyć się z Five Nights at Freddy’s 4 – grą, w którą grali już chyba wszyscy popularni YouTuberzy, wrzeszczący z, przeważnie udawanego, strachu do swych mikrofonów. Tytuł ten jest przygodówką w konwencji horroru, w której jedyną „bronią” gracza jest latarka. Nigdy nie będziecie się spodziewać tego, co czai się na Was za kolejnymi drzwiami.
Cena: 13,87 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


3. Earthcore: Shattered ElementsEarthcore: Shattered ElementsJeśli stęskniliście się za wciągającymi karciankami dostępnymi na smartfony, mamy dla Was świetne wieści. Earthcore: Shattered Elements to gra, która ma szansę się Wam spodobać. Tytuł ten umożliwia kolekcjonowanie własnych zestawów kart i ich modyfikowanie, dając wręcz nieograniczone możliwości dostosowania decku do indywidualnych potrzeb. Nie zabrakło oczywiście emocjonujących rozgrywek w trybie wieloosobowym.
Cena: 0 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


4. Farming Simulator 16Farming Simulator 16Na samą myśl o tej grze dostaję wysypki, ale wiem, że w Polsce seria Farming Simulator jest niebywale popularna. W związku z tym pozostaje mi poinformować wszystkich jej miłośników o fakcie, że gra zagościła także na systemie Android. Za niecałe 24 złote możecie więc przemierzać bezkresne pola kukurydzy, pszenicy i innych upraw, zbierać je swoimi maszynami rolniczymi i rozwijać rolniczy biznes.
Cena: 23,89 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


5. 96% po polsku96% po polskuCzy jest wśród Was ktoś, komu obca jest idea programu telewizyjnego Familiada? Nie sądzę. Jeśli podobnie jak ja, lubiliście wraz z uczestnikami programu zgadywać jakich odpowiedzi na zadane im pytania udzielała „reprezentatywna grupa Polaków”, spróbujcie swych sił w 96% po polsku. Ta darmowa gra to w istocie quiz, w którym zadaniem grającego jest udzielenie odpowiedzi identycznej z odpowiedzią większości „ankietowanych”.
Cena: 0 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


6. Fallout ShelterFallout ShelterPremiera Fallout 4 odbędzie się już 10 listopada 2015 roku. W oczekiwaniu na kolejny przebój od Bethesdy można spróbować swoich sił w Fallout Shelter – darmowej grze, utrzymanej w postapokaliptycznych realiach znanych z PCtowej produkcji. Zadaniem graczy jest zbudowanie schronu idealnego, jego ochrona i eksploracja pustkowi. Uwaga: Fallout Shelter jest niebywale uzależniający i czasochłonny. Mikropłatności są obecne, ale można się bez nich obejść.
Cena: 0 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


7. AdVenture CapitalistAdVenture CapitalistPrzed Wami gra, która wymaga jedynie minimum interakcji. Rozgrywka w Adventure Capitalist przypomina wszystkie inne clickery. Zadaniem graczy jest inwestowanie w kolejne dochodowe biznesy i powiększanie swojego zasobu gotówki. Jak przystało na porządnego clickera nie zabrakło także systemu ulepszeń. Czy gra jest innowacyjna? Nie. Czy uzależnia? Jak każda inna produkcja tego typu.
Cena: 0 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS

 


8. Pac Man 256Pac Man 256Pac Man 256 to nieco inne spojrzenie na kultowego Pacmana. Zadaniem grających jest nie zebranie rozsianych w labiryncie kropek, a uciekanie przed cyframi, nadciągającymi z dołu ekranu. Na szczęście twórcy gry postanowili urozmaicić zabawę tworząc różne warianty urozmaiconych plansz. Tytuł gry jest nawiązaniem do znanego starszym graczom błędu „256”, który uniemożliwiał ukończenie pierwowzoru omawianej gry.
Cena: 0 zł

Pobierz dla Androida —————- Pobierz dla iOS