Najlepsze aplikacje na Androida i iOS – listopad 2015

 
 
 
 
 
1. HomeUXHomeUXHome UX to bardzo estetycznie wykonany launcher, którego rozwój obecnie znajduje się w fazie beta, co oznacza, że nie jest to jeszcze dokończony produkt. Wersja płatna pozwala między innymi innymi dodawać na ikonkach paski powiadomień, umożliwia dostęp do dużej ilości efektów przejść, czcionek, a także umożliwia zmianę rozmiaru ikonek. W wersji darmowej Home UX  posiada nieco mniej możliwości, ale wciąż jest całkiem ciekawy i funkcjonalny.
Cena: 0 zł

—————-NIEDOSTĘPNE NA iOS

 


2. YouTube GamingYouTube GamingYouTube Gaming to odpowiedź Google na rosnącą popularność serwisów społecznościowych umożliwiających strumieniową transmisję rozgrywek w grach. Oprócz możliwości związanych ze śledzeniem ulubionych Youtuberów transmitujących na żywo, apka YouTube Gaming umożliwia także rejestrowanie gameplayów z gier mobilnych, przy jednoczesnym nagrywaniu obrazu przednią kamerką.
Cena: 0 zł

—————-

 


3. StravaStravaStrava to jedna z najlepszych aplikacji rejestrujących progres Waszych aktywności sportowych. Narzędzie powiązane jest z serwisem o tym samym nazwie, który robi furorę zwłaszcza wśród kolarzy szosowych. Rozwiązanie dedykowane jest głównie dla biegaczy i rowerzystów, którzy lubią nutkę rywalizacji – podczas odbywania aktywności sportowych rywalizujemy z tysiącami innych sportowców na tzw segmentach, czyli wcześniej utworzonych odcinkach automatycznego pomiaru czasu. To naprawdę motywuje! PS zima to żadna wymówka do bycia aktywnym.
Cena: 0 zł

—————-

 


4. ImgurImgurImgur to największy na świecie zbiór obrazków, gifów i memów. Co więcej, to także najpopularniejszy z serwisów hostingowych będących magazynem dla plików graficznych, udostępnianych później na forach i w innych częściach internetu. Aplikacja mobilna pozwala nie tylko w wygodny sposób przeglądać miliony plików, pobierać najciekawsze zdjęcia do pamięci telefonu, ale także udostępniać własne pliki.
Cena: 0 zł

—————-

 


5. Booking.comBooking.comPlanujecie spontaniczny nocleg w nieznanym sobie miejscu? Chcecie zobaczyć który hotel lub pensjonat ma najlepsze oceny w okolicy i w którym z nich warto się zatrzymać? Za pośrednictwem oficjalnej aplikacji serwisu Booking.com będziecie mogli to sprawdzić oraz zarezerwować pobyt w niemal dowolnym miejscu na świecie w niesamowicie wygodny sposób! Booking oferuje nawet program zniżek dla stałych klientów. Jest to z pewnością absolutnie najlepszy serwis tego typu.
Cena: 0 zł

—————-

 


6. UberUberCzy jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał o Uberze – kontrowersyjnej (zwłaszcza z punktu widzenia rozgoryczonych taksówkarzy) usłudze przewozowej, która pojawiła się już w pięciu polskich miastach (Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Trójmieście)? W telegraficznym skrócie: za pomocą apki zamawiacie kierowcę, który ma zawieźć Was z punktu A do punktu B. Na podstawie zaznaczonej trasy wyświetla Wam się jej koszt, który następnie należy zaakceptować i opłacić za pomocą karty. Często usługa okazuje się dużo tańsza od taksówek, a w sieci krąży pełno kuponów rabatowych na darmowe przejazdy!
Cena: 0 zł

—————-

 


7. Custom Quick SettingsCustom Quick SettingsOto genialna aplikacja na Androida, która pozwoli Wam do wysuwanego z góry ekranu paska skrótów dodać dowolną ilość odnośników do dowolnego zakątka Waszego smartfona. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyjść poza bazę domyślnych 1200 wzorów i tworzyć własne ikonki, a nawet dodać dla nich różne zachowania – w zależności od tego czy zostaną przytrzymane krócej czy dłużej! Aplikacja jest stale rozwijana i każda ze zmian wydaje się zmianą na lepsze!
Cena: 0 zł

—————-NIEDOSTĘPNE NA iOS

 


8. Guitar Hero LiveGuitar Hero LiveSeria gier Guitar Hero wychodzi poza konsolę! Niedługo po premierze Guitar Hero Live w sklepie iTunes zadebiutowała jej mocno uproszczona wersja przeznaczona dla urządzeń z systemem iOS. Zabawa jest przednia i pomimo, że tytułowi daleko do jej „dorosłego” odpowiednika, to i tak tytuł ten gwarantuje długie godziny świetnej zabawy.
Cena: 0 zł

NIEDOSTĘPNE NA ANDROIDA—————-

 


9. Broken Sword: Director’s CutBroken Sword: Director's CutKultowa przygodówka typu point-and-click powraca w glorii i chwale w wersji na systemy mobilne Android oraz iOS. Za tytuł trzeba zapłacić 19,99 zł, jednak warto to zrobić, aby cieszyć się wirtualną rozgrywką, której towarzyszy doskonała fabuła, ciekawe zagadki i błyskotliwe poczucie humoru. Dla jednych będzie to sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa, dla innych lekcja tego, jakie genialne kiedyś tworzono gry.
Cena: 19,99 zł

—————-

 


10. Mapy GoogleMapy GoogleDlaczego piszemy o aplikacji, którą prawdopodobnie każdy z Was ma zainstalowaną na swoim smartfonie? Bo być może nie wiecie jeszcze, że w tym tygodniu została udostępniona jej gruntowna aktualizacja, w znaczący sposób zwiększająca jej funkcjonalność jako nawigacja samochodowa! Google umożliwiło pobieranie map wybranego obszaru i późniejsze korzystanie z nich w trybie offline, bez konieczności połączenia z internetem i utraty cennych danych pakietowych. Co najlepsze: wskazówki głosowe działają bez zarzutu także poza połączeniem z siecią!
Cena: 0zł

—————-