Myszka SteelSeries Rival 700 z wibracjami i ekranem OLED dostępna w sklepach

Firma SteelSeries wprowadziła do sprzedaży na terenie Europy myszkę Rival 700. Jest to pierwszy na świecie gryzoń oferujący w pełni konfigurowalny wyświetlacz OLED oraz powiadomienia wibracyjne otrzymywane w czasie rzeczywistym i wymienialne elementy. Rival 700 można zamówić na oficjalnej stronie producenta SteelSeries.com, a niedługo u lokalnych dystrybutorów. Przypominamy, że myszkę już testowaliśmy i przyznaliśmy, że korzystanie z niej daje realną przewagę nad innymi graczami. Dowiedzcie się więcej tutaj: SteelSeries Rival 700 – recenzja.
Wyświetlacz OLED
Gracze, wspierani przez oprogramowanie SteelSeries Engine, mogą personalizować wyświetlacz OLED tak, aby śledzić zmianę profili i statystyki w grze, widzieć ustawienia CPI oraz wprowadzić niestandardowe loga i animacje. W trakcie rozgrywki Rival 700 na bieżąco zapewnia istotne informacje,  pozwalając użytkownikowi uzyskać przewagę bez konieczności sprawdzania lub uciążliwego włączania opcji w menu gry.SteelSeries Rival 700Wibrujące powiadomienia
Gracze mogą od teraz ustawiać w grze alarmy w formie pulsujących powiadomień, pomagających w podejmowaniu decyzji w najtrudniejszych momentach. Rival 700 delikatną wibracją powiadamia użytkownika o odnowieniu umiejętności postaci, informuje o kończącej się amunicji lub spadających punktach zdrowia. Sposób pulsowania myszki, czyli od góry do dołu, nie ma żadnego wpływu na precyzję i dokładność czynności wykonywanych w trakcie rozgrywki. Więcej przeczytacie w naszej recenzji.
Myszka proponuje najbardziej zaawansowany na rynku sensor optyczny umożliwiający włączenie ustawień do maksymalnie 16 000 CPI. W przypadku, kiedy użytkownikowi znudzi się fabryczny czujnik lub będzie chciał wymienić go na nowszy model, nowy Rival umożliwia również samodzielną wymianę sensora bez konieczności kupowania dodatkowego gryzonia. Produkt SteelSeries posiada także wymienialne panele przednie dostępne w różnych wzorach i o różnej powierzchni oraz podświetlenie Prism RGB z milionem opcji kolorystycznych oraz wieloma efektami świetlnymi do wyboru.SteelSeries Rival 700Rival 700 pojawił się na rynku z dwoma kablami w pudełku. Pierwszy z nich to gumowy przewód o długości ponad 90 cm przeznaczony przede wszystkim dla posiadaczy laptopów. Drugi jest długi na ponad 180 cm, został opleciony nylonem i powstał głównie z myślą o użytkownikach komputerów stacjonarnych. Sugerowana cena detaliczna Rival 700 to 109.99 Euro. Aby zakupić myszkę należy odwiedzić stronę producenta:www.SteelSeries.com.
„Kiedy wibrujący Rival 700 powiadamia mnie o odnowieniu umiejętności kierowanego przeze mnie bohatera, potrafię całkowicie odmienić aktualną sytuację w grze” – mówi Jonathan „LodA” Berg, jeden z najlepszych, profesjonalnych zawodników w grze DotA2. „Rival 700 nie tylko daje mi przewagę podczas intensywnych potyczek, ale także dopasowuje się do trybu gry i moich aktualnych preferencji” – dodaje aktualny reprezentant zespołu Alliance.

Źródło: inf. prasowa