Mysz Logitech’a dedykowana tabletom

Jeżeli posiadacie tablet, ale nie jesteście przekonani do ekranów dotykowych i preferujecie klasyczne myszki, to Logitech wprowadził właśnie do sprzedaży urządzenie stworzone z myślą o Was. Jest nim bezprzewodowa mysz laserowa dedykowana tabletom korzystającym z systemu operacyjnego Android 3.1 Honeycomb oraz lepszych.
Główną zaletą urządzenia jest to, że połączenie z tabletem odbywa się nie przez wejście USB, ale przez moduł Bluetooth, dzięki czemu wolny port można wykorzystać do innych celów. Mysz została wyposażona w dwa przyciski funkcyjne oraz rolkę, która pozwoli nam na przewijanie stron www bez konieczności dotykania ekranu. W połączeniu ze stacją dokującą oraz klawiaturą bezprzewodową otrzymamy miniaturowy komputer, który będzie można ustawić na biurku czy stoliku. Urządzenie zasilane jest dwoma akumulatorami lub bateriami AA. Jego zasięg wynosi około 10 metrów, dzięki czemu, aby korzystać z tabletu wcale nie będziemy musieli się do niego zbliżać.
W zestawie, oprócz myszy, znajdziemy również ochronny woreczek, do którego będzie można włożyć urządzenie w trakcie podróży, co uchroni je przed zarysowaniem bądź innymi uszkodzeniami.
Mysz można zakupićna stronie głównej firmy Logitech za 49,99 USD (142 zł). Urządzenie zostało objęte 3-letnią gwarancją producenta.