Mortal Kombat XL w planie wydawniczym firmy Cenega – premiera 4 marca

Gra Mortal Kombat XL ukaże się 4 marca w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.
Mortal Kombat XL to kompletne wydanie wielokrotnie nagradzanej gry Mortal Kombat X, która osiągnęła najwyższą sprzedaż w historii serii i zdobyła m.in. tytuł Najlepszej Bijatyki na gali The Game Awards 2015. W skład Mortal Kombat XL wchodzi podstawowa wersja gry oraz cała zawartość Kombat Pack 2:
Nowe grywalne postacie: Ksenomorf z serii „Obcy”, Leatherface z serii „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, Triborg oraz Bo’Rai Cho
Niepublikowany zestaw skórek „Apocalypse”
Wydane przedtem DLC: grywalny Goro, zestaw skórek „Brazil”, zestaw skórek „Kold War” oraz skórka Scorpiona „Kold War”

Ponadto w Mortal Kombat XL dostępna będzie zawartość Kombat Pack 1:
– Grywalne postacie: Predator, Jason Voorhees, Tremor oraz Tanya – każde z nich z trzema skórkami
– Zestaw skórek „Samurai”
Mortal Kombat X to najnowsza produkcja NetherRealm Studios z wysoko ocenianej serii bijatyk łączących kinowy rozmach z zupełnie nowym typem rozgrywki. Mortal Kombat X daje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci, charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Gracze podczas rozgrywki prześledzą oryginalną historię prezentującą kilka charakterystycznych i rozpoznawalnych wojowników, takich jak Scorpion czy Sub-Zero oraz otrzymają do dyspozycji nowych przeciwników, scalających całą opowieść i reprezentujących zarówno siły dobra, jak i zła. Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: inf. prasowa