Mionix – podkładki Sargas już w sprzedaży, w dobrych cenach i różnych rozmiarach

Co nowego w zakresie podkładek pod myszki oferuje firma Mionix? Zmiany dotknęły m.in. oznaczeń rozmiarów: i tak 320, 400, 450 i 900 ustąpiły miejscaS,M,L,XL. Linia produktu została także rozbudowana o pokaźną, mogącą zająć niemal całe biurko podkładkę o wymiarachXXL.Mionix SargasPodkładki Sargas wykonano ze specjalnie tkanej mikrofibry. W ten sposób ich powierzchnia ma umożliwić pełną kontrolę nad myszką optyczną i laserową, nawet przy maksymalnych prędkościach. Przy tym wszystkim podkładka ma dokładnie śledzić i odwzorowywać ruchy naszego gryzonia.
Prócz tego spodnią część Sargasów pokryto antypoślizgową warstwą z kauczuku, dzięki czemu nie będą przesuwać się po biurku. O komfort w czasie wielogodzinnej rozgrywki ma z kolei zadbać wycięcie na nadgarstek.
Produkt Mionixa jest wodoodporny, dzięki czemu łatwo go czyścić i utrzymywać w dobrym stanie. Dodatkowo brzegi podkładki przycięto laserowo, co ma zapobiec niszczeniu brzegów.Mionix SargasNiezależnie od tego, na jaki rozmiar się zdecydujemy, lekkość i elastyczność Sargasów sprawia, iż można je bez problemu zwinąć w rulon i zabrać ze sobą gdzie tylko się chce.
Podkładki są dostępne już na rynku polskim, a ich ceny zaczynają się od 29 złotych.
Cechy produktu:
– Materiał: mikrofibra
– Powierzchnia: wodoodporna
– Kompatybilność: myszka optyczna i laserowa
– Rozmiary: S (240x 210 mm), M (370×260 mm), L (450x320mm), XL (900x400mm), XXL (1200x 500mm)
– Grubość: 2,5 mm

Źródło: inf. prasowa