Mega promocja Intela – kup komputer z Intel RealSense, zgarnij gry i programy za 1500 zł

Gry, wartościowe dodatki do gier i użyteczne aplikacje o wartości ponad 1500 zł – taki pakiet czeka na każdą osobę, która kupi jeden z komputerów objętych najnowszą promocją Intela. Promocja dotyczy czterech wydajnych modeli PC-tów, wyposażonych w procesory Intel Core i7 i technologię Intel RealSense: hp Pavilion Gaming, Dell Inspiron 5559, Dell All-in-One Inspiron 7459 oraz Lenovo Idea Pad Y700-15. Promocja potrwa od 1 lipca do wyczerpania zapasów.
Pełne wersje gier Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Counter-Strike: Global Offensive i Beatbuddy oraz dodatki do World of Tanks, World of Warships i Warface. Do tego programy Virtual DJ 8.1, Magix Fastcut, Magix Youcast, VideoStudio Pro X9, aplikacja Intel TrueKey i komunikator internetowy ooVoo. Paczka gier i aplikacji o wartości ponad 1500 zł trafi do każdej osoby, która kupi jeden z komputerów objętych promocją: hp Pavilion Gaming, Dell Inspiron 5559, Dell All-in-One Inspiron 7459 oraz Lenovo Y700-15. Akcja dotyczy PC-tów wyposażonych w technologię Intel RealSense i procesory Intel Core i7.
Urządzenia objęte promocją zostały oznaczone specjalną naklejką z kodem, który po wpisaniu na stroniehttps://softwareoffer.intel.com/ pozwala pobrać wspomniany pakiet gier i programów.
Intel RealSense – dla graczy i nie tylko
Technologia Intel RealSense to zestaw zestaw kamer i czujników umożliwiających rejestrację obrazu w trzech wymiarach – dokładnie tak, jak ludzkie oko. Dzięki temu użytkownik może komunikować się z komputerem za pomocą gestów dłoni, balansu ciała lub nawet mimiki. Technologia potrafi precyzyjnie ustalić kształt i położenie dłoni, a także śledzić jej ruch. To z kolei pozwala na używanie dłoni jako kontrolera – niczym wskaźnika myszy, choć możliwych zastosowań jest w tym przypadku o wiele więcej.
Intel RealSense pozwala ingerować w rejestrowany obraz, na przykład zmieniając tło lub zastępując dany element innym. Technologia może precyzyjnie nałożyć w transmisji wideo sylwetkę użytkownika na dowolnie wybrane tło. Dla vlogerów specjalizujących się w nagraniach typu Let’s Play, a także w streamingu, Intel RealSense to wygodne narzędzie o wyjątkowych możliwościach. Dzięki RealSense gracz może także zeskanować swą twarz i wgrać ją bezpośrednio do gry! Opcja ta dostępna jest już w kilku tytułach: Fallout 4, GTA V, Skyrim, FIFA – dzięki aplikacji Uraniom i technologii Intel RealSens można grać postaciami z Twoją twarzą w szeregu popularnych gier. NBA 2K16 to przykład gry, która nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, by móc korzystać z unikalnych możliwości Intel RealSense.
Dzięki Intel RealSense bezpiecznie zalogujemy się do komputera przy pomocy… własnej twarzy. Skanowanie aż 78 punktów na całej twarzy daje pewność, że komputer nie pomyli użytkownika z nikim innym.
Więcej informacji na temat Intel RealSense znajduje się na stronie:www.intel.pl/realsense  
 

Źródło: inf. prasowa