Mass Effect: Andromeda – premiera już w marcu przyszłego roku

Dark Horse Comics, firma ściśle współpracująca z twórcami gry Mass Effect: Andromeda – studiem BioWare, podaje że zna datę jej premiery i na 21 marca planuje wypuszczenie swojego artbooka zatytułowanego The Art of Mass Effect: Andromeda. Pokrywa się to resztą z wcześniejszymi zapowiedziami EA i BioWare, mówiącymi o tym, że tytuł ukaże się w sprzedaży na początku roku 2017.
W opisie książki, która pojawiła się już w przedsprzedaży w ramach sklepu Amazon, czytamy, że jej sprzedaż ruszy indywidualnie ze sprzedażą długo wyczekiwanej gry. Przypominamy, że premiera Mass Effect: Andromeda była już przesuwana i miała ukazać się w sprzedaży jeszcze w tym roku.Mass Effect: AndromedaMamy nadzieję, że najnowszy Mass Effect, podobnie jak wcześniejsze odsłony cyklu, będzie grą dopracowaną, której premierze nie będą towarzyszyły błędy. Wszyscy niejednokrotnie widzieliśmy do czego prowadzi pośpiech w wydawaniu gier i chcielibyśmy chyba uniknąć podobnej sytuacji w tym wypadku.
Nowych materiałów z gry Mass Effect: Andromeda powinniśmy się spodziewać 7 listopada, czyli w tak zwany N7 Day – dniu oficjalnego święta gry. Wtedy to BioWare obiecało „oficjalnie otworzyć drzwi do nowego rozdziału uniwersum Mass Effect”.

 
 

Źródło:Destructoid