Mass Effect 2 za darmo na Origin – pobierz na zawsze!

Mass Effect 2 to przygodowa gra RPG, która legitymuje się średnią ocen 94/100 w serwisie Metacritic. W ramach kampanii promującej nadejście najnowszej odsłony cyklu – Mass Effect: Andromeda i w związku z cyklicznymi promocjami o nazwie Specjalny Prezent, organizowanymi przez EA na platformie Origin, udostępniono ją właśnie za darmo!
Jedna z najlepszych gier stworzonych przez studio BioWare w swojej podstawowej edycji (niestety, EA nie udostępnia za darmo wersji Digital Deluxe, obejmującej dodatki) gwarantuje Wam zabawę na ok. 20-30 godzin. Mocnymi stronami Mass Effect 2 jest wciągająca fabuła i przyjemna mechanika rozgrywki. Wiele osób uznaje drugą odsłonę kultowej serii za najlepszą – to chyba wystarczająca rekomendacja?

Jak zdobyć Mass Effect 2 za darmo? To naprawdę proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto w platformie EA Origin za pośrednictwem przeglądarki lub dedykowanego klienta, przejść na tę stronę i kliknąć na przycisk „Dodaj do biblioteki gier”.
Uwaga: promocja jest ograniczona czasowo, więc lepiej dodać grę do swojej biblioteki już teraz – zostanie w niej na zawsze.
Miłej zabawy!mass effect 2 za darmoPremiera najnowszej odsłony gry – Mass Effect: Andromeda, odbędzie się 23 marca tego roku. Tego dnia tytuł ma pojawić się zarówno na półkach sklepowych, jak i w dystrybucji cyfrowej. W najnowszą część popularnej serii zagramy zarówno na pecetach, jak i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy planują również wydanie specjalnej wersji dla PS4 Pro.
 
 

Źródło: Origin