Mamy nagranie z castingu do roli Geralta w serialu Wiedźmin Netflixa

Kto zagra postać Geralta w serialu Wiedźmin, tworzonego na zlecenie Netflixa? Jeszcze nie wiemy, natomiast dowiedzieliśmy się właśnie, że jednym z kandydatów do tej roli jest Max Beesley. Czy nadaje się do tej roli? Oceńcie sami, oglądając nagranie z castingu!

47-letni aktor z Wielkiej Brytanii nie jest gwiazdą wielkich produkcji. Do tej pory odgrywał raczej role drugoplanowe. W moim odczuciu jego akcent i barwa głosu pasują naprawdę wspaniale. Czy aktor jako taki również? Trudno mi to ocenić. Co sądzicie?max beesley wiedźminJednym z rywali Beesleya do roli Geralta z Rivii może być sam Henry Cavill, czyli filmowy Superman. Cavil niedawno wyraził zainteresowanie wzięciem udziału w castingach.

Superman chce zostać Wiedźminem w serialu Netflixa

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że ujęcia do serialu Wiedźmin powstaną w dużej części nie w Polsce, a… na Węgrzech, w Budapeszcie. Do takich informacji dotarła redakcja serwisu Omega Underground. Można ją śmiało traktować jako plotkę, ale coś może być na rzeczy. Na Węgrzech kręcono m.in wybrane ujęcia Blade Runnera 2049, a także Marco Polo, czyli jednej z produkcji Netflixa.Już wkrótce powinniśmy zobaczyć nowe nagrania do castingów do roli Yennefer oraz Jaskra. Wiemy na pewno, że twórcy serialu szukają obecnie aktorów, którzy wcieliliby się w te postacie. Zobaczcie jak prezentowały się trzy aktorki pretendujące do angażu w roli Yennefer:

Kto zagra Yenefer w serialu Wiedźmin? Zobaczcie wideo z castingów

Kiedy premiera Wiedźmina na Netflixie? Nie spodziewajcie się, że wcześniej, niż w 2020 roku.