Mamy gameplay z Doom Eternal! Ta gra będzie niesamowita

Doom Eternal został właśnie zaprezentowany przez Bethesdę w trakcie wydarzenia QuakeCon. Jeśli podobał się Wam „metalowy” klimat wydanej w 2016 roku produkcji, która niespodziewanie biła rekordy popularności, to Doom Eternal będzie dla Was łakomym kąskiem!
Pierwszy gameplay z Doom eternal pokazuje, że rozgrywka w tym krwistym shooterze będzie jeszcze bardziej dynamiczna i efektowna, a wszystko odbywało się będzie w rytm klimatycznej muzyki. Twórcy przeprojektowali kultowe potwory i dorzucili mnóstwo nowych demonów znanych z wcześniejszych części serii. ID Software, studio odpowiedzialne za grę, odwaliło kawał dobrej roboty.
Ogromną innowacją będzie możliwość „najechania” kampanii jednosobowej innego gracza. Wtedy to wcielimy się w rolę… demonów! Co ciekawe, do rozgrywki jednego gracza będzie mogło dołączyć kilka osób. Brzmi rewelacyjnie, nie sądzicie?
Grze poświęcono 26 minutowy panel, w ramach którego wyświetlono zapis rozgrywki. Zachęcamy do obejrzenia całego nagrania.

Doom eternal – gameplay

Wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłem wielkim fanem serii Doom. Dopiero odsłona z 2016 roku pokazała jak bardzo „cool” potrafi być FPS. Jeszcze nigdy wcześniej nie grałem chyba w shootera z tak satysfakcjonującymi mechanikami i tak dobrze dobraną oprawą dźwiękową. Z tego też powodu wyczekuję z wielkim wytęsknieniem premiery Doom Eternal.
Doom Eternal zadebiutuje nie tylko na komputerach stacjonarnych i konsolach Xbox One i PlayStation 4, ale także na Nintendo Switchu!