Mad Max, Mortal Kombat X i Batman: Arkham Knight w taniej serii Cenegi już w piątek

W taniej serii gier Premium Games, dystrybuowanej przez firmę Cenega Polska, już w piątek pojawi się garść nowych, interesujących tytułów gier. W przedsprzedaży wszystkie one sprzedawane są w cenie 59 złotych. Ich cena nominalna wynosi 79 złotych. Wśród nowych gier znajdą się Mad Max, Cities: Skylines Deluxe Edition, Batman: Arkham Knight, Mortal Kombat X oraz Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition.
Mad Max to gra akcji w otwartym świecie, umiejscowiona w postapokaliptycznym świecie, w którym kluczem do przeżycia są samochody. Gracz wciela się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika walczącego o przetrwanie na Pustkowiach i toczącego pojedynki z brutalnymi gangami.

Cities: Skylines Deluxe Edition to nowoczesne podejście do tematu klasycznych symulatorów miejskich. Gra wprowadza nowe elementy rozgrywki, by gracz poczuł emocje i trud związany z tworzeniem prosperującego miasta. Wersja Deluxe zawiera dodatkowe budowle, ścieżkę dźwiękową oraz cyfrowy artbook!

W Batman: Arkham Knight Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden – raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii można prowadzić.

Mortal Kombat X to nowa generacja słynnej serii bijatyk. Po raz pierwszy w historii Mortal Kombat, tytuł oferuje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci, charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Wszystko to ponownie w niezwykle brutalnej oprawie.
Zdobywca ponad 50 tytułów Gry Roku, Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition to kompletne wydanie dynamicznej gry akcji w otwartym, tolkienowskim świecie. W tej edycji poza grą znalazły się kampanie „Świetlisty Władca” oraz „Król polowania”, a także wszystkie wydane do tej pory runy, skórki, misje klanowe i tryby wyzwań.

Źródło: inf. prasowa