Logitech K780 Multi-Device: jedna klawiatura dla wielu urządzeń

„Gdy chcemy napisać dłuższy tekst, możemy zrobić to wygodnie na komputerze, ale kiedy chcemy odpisać na SMSa w telefonie, mamy do dyspozycji tylko nasze kciuki” – powiedziała  Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe. „Dzięki K780 Multi-Device, możemy pisać z szybkością znaną z komputera na każdym urządzeniu, które leży na naszym biurku, przełączając się pomiędzy nimi po naciśnięciu jednego przycisku” – dodała Magdalena Rosa.Logitech K780 Multi-DeviceKlawisze w Logitech K780 Multi-Device są duże i delikatnie wyprofilowane, dzięki czemu zapewnić mają komfort i precyzję w trakcie pisania, także na klawiaturze numerycznej. Zintegrowana gumowa i miękko wykończona podstawka pozwala umieścić wewnątrz urządzenia mobilne pod idealnym kątem do czytania, od smartfona po 12 calowego iPada Pro. Klawiatura jest cienka, ale solidnie wykonana i powinna dobrze wpasować się do wystroju nowoczesnego biura czy też mieszkania.Logitech K780 Multi-DeviceK780 Multi-Device jest kompatybilna z wieloma systemami, więc bez względu na to, czy ktoś korzysta z Windowsa czy iPhone’a, będzie mógł używać skrótów systemowych odpowiednich dla jego urządzenia. Dodatkowo, użytkownik będzie mógł wybrać sposób, w jaki połączy się z klawiaturą – poprzez nadajnik Unifying, czy przez technologię Bluetooth Smart.

Dzięki trybowi oszczędzania energii przy bezczynności oraz tradycyjnemu wyłącznikowi, klawiatura może pracować na bateriach do 24 miesięcy. To wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do nowego wymiaru multitaskingu na wielu urządzeniach przy użyciu jednej klawiatury.
Klawiatura K780 Multi-Device Wireless Keyboard będzie dostępna w lipcu w wybranych sklepach i na stronie Logitech.com w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 439 złotych.
 
 

Źródło: inf. prasowa