Logitech: dwa nowe gadżety dla iPad’a

Logitech nie daje nam chwili wytchnienia – uznany producent sprzętu peryferyjnego do komputerów, a od pewnego czasu także funkcjonalnych dodatków do tabletów, już niedługo wprowadzi na rynek dwa kolejne urządzenia, które dedykowane będą iPad’owi.
Pierwszym z nich będą bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które charakteryzują się eleganckim i funkcjonalnym design’em. Urządzenie zostało wyposażone w redukujący szumy mikrofon, który podniesie komfort prowadzonych rozmów. Składana konstrukcja sprawi, że słuchawki będą bardzo łatwe w transporcie i nieuciążliwe w trakcie podróży. Akumulator powinien wystarczyć na około 6 godzin pracy, natomiast zasięg urządzenie będzie wynosił mniej więcej 10 m.

Drugie urządzenie to bezprzewodowy Boombox, którego głównym zadaniem jest wzmocnienie dźwięku oferowanego przez iPad’a. Akumulator Boombox’a, podobnie jak w przypadku wyżej opisanych słuchawek, ma zapewnić urządzeniu moc na 6 godzin pracy. 3,5-milimetrowy port audio, w który został wyposażony Boombox, umożliwi podłączenie do niego także urządzeń, które nie mają zaimplementowanego Bluetooth’a.

Zarównosłuchawki Bluetooth jak iBoombox są dostępne w przedsprzedaży już teraz. Pierwsze z urządzeń zostało wycenione na 59,99 euro (240 zł), natomiast drugie na 149 euro (600 zł).