Lioncast prezentuje nowe akcesoria dla graczy w rozsądnych cenach

Lioncast LX60

Zestaw słuchawkowy Lioncast LX60 wyposażono w kabel w oplocie, na którym znajduje się pilot pozwalający regulować głośność, uruchamiać zamontowane w słuchawkach oświetlenie RGB wykorzystujące aż 16,8 miliona kolorów, oraz wyciszać mikrofon. Wykonane z pianki Memory Foam, pokryte ekoskórą nauszniki nawet po kilku godzinach grania mają nie sprawiać uczucia dyskomfortu. Podobnie jak regulowany pałąk – dopasowują się do kształtu głowy, a elastyczna opaska zapewniać powinna optymalny komfort.Lioncast LX60Słuchawki wyposażono w 60-milimetrowe neodymowe przetworniki, a wirtualny tryb surround 7.1 zapewnia przestrzenny dźwięk. Miłym uzupełnieniem całego zestawu jest wyposażony w diodę LED, odłączany mikrofon. Lioncast LX60 to słuchawki, które są w pełni kompatybilne z systemami Windows i Mac, smartfonami, oraz konsolami Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Lioncast LM60

Mysz Lioncast LM60 powstała z myślą o wymagających graczach. Przełączniki Omron zapewniają żywotność sięgającą co najmniej 50 milionów kliknięć, a optyczny sensor PMW 3389 gwarantuje czas reakcji na poziomie 1 ms. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu i wbudowanej pamięci, dostosować można LM60 do swoich potrzeb. Mapowanie klawiszy oraz złożone makra pozwolą w pełni wykorzystać tego “gryzonia”. Całość uzupełnia oświetlenie RGB oraz pierścień z diodami LED oferującymi, podobnie jak w słuchawkach LX60, 16,8 milionów kolorów.Lioncast LM60Lioncast LX55
Zestaw słuchawkowy Lioncast LX55 wyposażono w pałąk wzmocniony metalem, którego powierzchnię pokryto miękką pianką i wykończono ekoskórą. Komfortowe nauszniki także posiadają skórzane pokrycie. Naprawdę długi kabel – aż 3,45 metra – zwieńczono pozłacanym złączem USB. Słuchawki można jednak podłączyć również za pomocą analogowego wejścia jack 3.5 mm. Dodatkowo, wyposażono je w zamontowany na przewodzie pilot, którym można nie tylko regulować głośność czy wyłączać lub włączać mikrofon, ale również kontrolować podświetlenie RGB. Mikrofon z kolei da się łatwo i szybko odłączyć od zestawu słuchawkowego.Lioncast LX55Słuchawki nie tylko świetnie wytłumiają odgłosy otoczenia, ale także pozwalają doświadczać przestrzennego dźwięku 7.1. Co istotne, zakrywające całe uszy słuchawki Lioncast LX55 wyposażono w pełnozakresowe przetworniki neodymowe o rozmiarze 53 mm i paśmie przenoszenia od 20 do 20000 Hz. Dodatkowo, LX55 można podświetlić pojedynczym, wybranym kolorem z palety RGB. LX55, podobnie jak LX60, są kompatybilne z wieloma platformami: Windows, Mac, Xbox One, PS4, Nintendo Switch oraz smartfonami i tabletami.
Słuchawki Lioncast LX60 są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 349 zł, natomiast myszka Lioncast LM60 w cenie od 329 zł. Lioncast LX55 w wersji z RGB można nabyć w cenie od 299 zł, a wersja bez podświetlenie w cenie od 229 zł.