Limitowana edycja komputerów Intel Extreme Masters Certified PC już w Polsce

Wielkimi krokami zbliża się jedenasty finał Intel Extreme Masters, który po raz czwarty odbędzie się w katowickim Spodku. Z tej okazji firma Intel przy współpracy z partnerami przygotowała specjalne limitowane komputery, sygnowane logo IEM. IEM Certified PC są już dostępne w takich sklepach jak:Komputronik,NTT System,Hyperbook Morele.net czyX-kom.


Wydajne komputery dla graczy – od laptopów po desktopy
Wydajne urządzenia z limitowanej edycji IEM wyróżniają się zaawansowanymi komponentami stworzonymi dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie płynną i bogatą w detale rozgrywkę na najwyższym poziomie. Aby komputer otrzymał certyfikację IEM, musi posiadać specyfikację spełniającą kryteria wyznaczone przez Intela. Intel Extreme Masters Certified PCMinimalne kryteria to wydajne procesory Intel Core i5 i i7 szóstej lub siódmej generacji, minimum 8 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3/DDR4 (marki HyperX) oraz karty graficzne Nvidia GeForce i AMD Radeon – począwszy od GeForce GTX960 i Radeon R9 280, a kończąc na GeForce GTX1080. Całości dopełnia dysk twardy o pojemności co najmniej 500 GB oraz dodatkowy szybki dysk SSD o minimalnej pojemności 120 GB
Co ważne, w tym roku oprócz desktopów, Intel wraz z polskim producentem laptopów – marką Hyperbook przygotował także serię gamingowych notebooków i komputerów All-in-One. Na rodzimych graczy czekają wydajne urządzenia, których podstawowa specyfikacja techniczna zaczyna się od procesorów Intel Core i7-6700HQ szóstej generacji, 8 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3/DDR4, kart graficznych GeForce GTX960 lub R9 280, dysku HDD o pojemności 500 GB oraz nośnika SSD 120 GB.

Mega paczka od Intela – pakiet gier o łącznej wartości około 185 dolarów

Oprócz limitowej edycji certyfikowanych komputerów IEM, Intel przygotował także pakiet gier o łącznej wartości około 185 dolarów. Na nabywców urządzeń oznaczonych hologramem z licencją Intel Extreme Masters czekają pełne wersje gier takich jak: Just Cause 3, Ashes of the Singularity: Escalation czy Counter-Strike: Global Offensive oraz specjalne dodatki do Warface o wartości 20 dolarów. W pakiecie znalazła się także prawdziwa gratka dla miłośników morskich bitew w World of Warships i fanów pancernych batalii w World of Tanks, czyli paczka dodatków o wartości 25 dolarów do każdego z obu wyżej wymienionych tytułów.
Aby otrzymać pakiet wspomnianych gier należy zrealizować specjalny kod otrzymany podczas zakupu na dedykowanej stronie promocyjnej –starterpack.intel.com.
 

Źródło: Intel