Lenovo zwraca do 200 złotych za zakupy – warto zerknąć na monitory

Lenovo rozszerza swój program Cashback o nowe produkty. Do końca marca, każda osoba, która zakupi urządzenie tego producenta będzie mogła liczyć na zwrot pewnej ilości gotówki. W zależności od produktu, kwota, która wpłynie na konto kupującego będzie wynosiła 120, 160 lub 200 złotych.

Jak skorzystać z cashbacku Lenovo?

Aby uzyskać częściowy zwrot poniesionych kosztów, należy kupić komputer stacjonarny lub notebook konsumencki marki Lenovo i w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie, dokupić do niego jeden z monitorów objętych promocją, do których obecnie należą następujące modele:

– Lenovo LI2264d
– Lenovo LI2364d
– Lenovo L24i (FHD)
– Lenovo L24q (QHD) –> RECENZJA
– Lenovo L27q (QHD)
– Lenovo Legion Y27f F-Sync
– Lenovo Legion Y27g G-Sync

W drugiej połowie lutego do puli wyróżnionych sprzętów dołączy monitor gamingowy Lenovo Legion Y25f.
Po zakupie sprzętów należy pamiętać o zachowaniu paragonu lub faktury. Dodatkowo przy procesie rejestracji niezbędny będzie numer seryjny zakupionych urządzeń. Wystarczy wypełnić wszystkie rubryki i czekać, aż zwrot pojawi się na koncie. Zakupiony sprzęt należy zarejestrować na stroniewww.lenovocashback.com, w ciągu 7 dni od dnia ostatniej transakcji. Pieniądze z akcji Cashback zostaną przelane na konto podane w formularzu w ciągu 30 dni.

Celem akcji jest stworzenie zestawu multimedialnego składającego się z monitora i komputera (stacjonarnego lub notebooka), co wyklucza zarejestrowanie dwóch monitorów.
 

Źródło: Lenovo