Lenovo Premium Care – naprawa w ciągu 5 dni albo zwrot pieniędzy

Firma Lenovo uruchomiła swoją najnowszą promocję, chcąc poprawić ocenę swojego serwisu. Programem Lenovo Premium Care objęte są desktopy i laptopy Lenovo Legion oraz laptopy Lenovo Yoga serii 500/700/900. Lenovo Premium Care określa maksymalny czas naprawy urządzenia w ramach gwarancji na 5 dni roboczych. W razie jego przekroczenia, firma Lenovo zwraca nie tylko równowartość sprzętu, ale też… naprawiony sprzęt.

„Nieustannie wsłuchujemy się w opinie osób, które kupują sprzęt marki Lenovo. Chcemy, aby każdy z naszych klientów miał poczucie, że jest otoczony wraz ze swoim komputerem jak najlepszą opieką. Wyrazem tego jest nie tylko ciągłe udoskonalanie urządzeń od strony technicznej, ale także podnoszenie standardu obsługi konsumenta. Program Lenovo Premium Care ma na celu zapewnianie najwyższego poziomu satysfakcji, jeszcze na długo po zakupie wymarzonego urządzenia.” – informuje Robert Cymerman, Consumer Sales Manager firmy Lenovo.

Program Lenovo Premium Care skierowany jest do nabywców nowych urządzeń. Wystarczy zarejestrować zakup produktu na stronie lenovopremiumcare.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu promocyjnego. Należy to zrobić nie później niż do 31 grudnia 2019 roku, który jest ostatnim dniem trwania Promocji. Gwarancja realizowana jest w systemie door-to-door. Wystarczy zgłosić reklamację za pośrednictwem specjalnego formularza, a zamówiony przez Lenovo kurier odbierze sprzęt od jego użytkownika.Lenovo Premium Care Okres 5 dni na realizację naprawy lub wymiany gwarancyjnej będzie liczony od dnia odebrania urządzenia przez kuriera, do dnia podjęcia pierwszej próby doręczenia produktu po wykonanej naprawie (bądź wymianie) Uczestnikowi Promocji.
Urządzenia Lenovo Legion objęte Promocją:

Laptopy:

Legion Y520
Legion Y720
Legion Y530
Legion Y730

Desktopy:

Legion Y520T
Legion Y720T
Legion Y920T
Legion T530
Legion T730

Komputery Cube:

Legion Y720 Cube
Legion C530
Legion C730

Pełna lista produktów objętych programem i regulamin promocji dostępna są pod tym adresem. Szczegółowe informacje na temat Promocji znajdziecie na stronie internetowej LenovoPremiumCare.pl.
Uruchomienie programu Lenovo Premium Care zbiega się z wprowadzeniem do polskich sklepów nowej generacji urządzeń dla graczy marki Lenovo Legion. Nowe desktopy Lenovo Legion T530, T730, C530 i C730 oraz laptopy Y530 i Y730 to m.in. zupełnie odmieniony design, jeszcze wydajniejsze podzespoły i usprawniony system chłodzenia.