Kolejny projekt Uwe Bolla zakończony porażką

Uwe Boll to człowiek, który na zawsze zapisał się na kartach historii gier wideo, a znajdziemy go pod hasłem „Najgorsi reżyserzy”. Niemiecki producent wsławił się bardzo kiepskimi ekranizacjami popularnych gier wideo, takich jak Alone in the Dark, Postal, BloodRayne oraz kilku innych. Początkowo miał inwestorów, którzy wykładali pieniądze na jego projekty, lecz gdy każdy bez wyjątku zakończył się poważną klapą, nie zwracając nawet poniesionych nakładów, inwestorzy przestali więc je finansować i całkowicie się od niego odwrócili.
Boll uznał, że nie jest to problem i widząc jak wielkie sukcesy osiągają projekty realizowane ze zbiórek na Kickstarterze sam zdecydował się na taką formę zbierania pieniędzy. Fani jednak nie zamierzali inwestować w kolejne klapy, więc po trzeciej porażce zbiórki która miała sfinansować film Rampage 3: No Mercy, reżyser ogłosił, że porzuca tę formę zbiórki funduszy. Zrobił to oczywiście w znanym dla siebie stylu, bardzo dosadnym i wulgarnym, czym zniechęcił do siebie resztkę fanów, która go jeszcze popierała.

Wcześniej Boll chciał 500 tysięcy dolarów na kontynuację kontrowersyjnego filmu Postal, lecz zebrał jedynie 29 tysięcy. Tym razem chciał 50 tysięcy euro, ale nie udało mu się zgromadzić nawet połowy tej kwoty.
Może Uwe Boll powinien wreszcie zrozumieć, że nie potrafi produkować filmów i zająć się tym, w czym być może będzie dobry, np. koszeniem trawników.