Kolejne zachęty do zakupu Batman: Arkham Knight

Zamawianie nowych gier w ofercie przedsprzedażowej niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim gwarantujemy sobie otrzymanie produktu w momencie jego rynkowej premiery, lub kilka dni wcześniej, a dodatkowo możemy liczyć na atrakcyjne bonusy, niedostępne dla reszty graczy.
Nie inaczej jest również z grą Batman: Arkham Knight, która 23 czerwca trafi na pecety oraz konsole PS4 i Xbox One. Twórcy przygotowali dla graczy całą gamę przeróżnych bonusów, w tym także elementów dostępnych tylko dla określonych platform. Na przykład właściciele PS4 mogą liczyć na trzy dodatkowe kostiumy Batmana oraz misję Scarecrow Nightmare.Ponadto posiadacze wszystkich platform otrzymają DLC z postacią Harley Quinn, pomocnicy Jokera. Będzie to dodatkowa misja, której akcja toczy się przed wydarzeniami z głównego wątku fabularnego. Wcielając się w bohaterkę, będziemy musieli uratować Poison Ivy z budynku komendy miejskiej.
To nie wszystkie bonusy. Wydawca poinformował właśnie, że składając zamówienie na grę, możemy dodatkowo liczyć na pakiet Gotham’s Future zawierający dwa kolejne kostiumy: Batman Beyond oraz Dark Knight Returns. A jeśli macie pod ręką dodatkowe 40 dolarów, możecie kupić sezonową przepustkę, która wzbogaci grę o zaplanowanych dodatków.