Insurgency za darmo! To najwyżej oceniana strzelanka wieloosobowa ostatnich lat

Insurgency za darmo! Jeden z najwyżej ocenianych FPSów ostatnich lat został właśnie udostępniony bezpłatnie na platformie Steam. Jeśli lubicie strzelanki wieloosobowe (tutaj dostępna jest tylko taka forma zabawy), to nie możecie przegapić tej okazji. Insurgency ma aż 90% pozytywnych recenzji na najpopularniejszej na świecie platformie dystrybucji cyfrowej. Czy to dostateczna rekomendacja? Myślę, że tak. Na poniższym wideo możecie zobaczyć jak wygląda rozgrywka w tej ciekawej grze.

Jak odebrać Insurgency za darmo? To proste, wystarczy przejść na stronę gry na Steam i kliknąć przycisk „Zainstaluj”. To wszystko, tytuł zostanie automatycznie dodany do Waszej biblioteki.
Uwaga: promocja jest ograniczona czasowo i trwa jedynie do 15 sierpnia, do godziny 19:00. Co istotne: gra dodana do konta teraz zostanie na nim na zawsze. Oznacza to, że będziecie mogli grać w nią bezpłatnie już zawsze.
New World Interactive rozdaje Insurgency za darmo w ramach kampanii promującej nową odsłonę cyklu. Insurgency: Sandstorm będzie miała premierę już w przyszłym miesiącu.