HyperX na IEM 2017 – nowe słuchawki i garść atrakcji

Cloud Revolver S – to nowa propozycja firmy HyperX dla graczy, którzy należą do tych najbardziej wymagających. Producent przygotował ulepszoną wersję swojego popularnego headsetu, a na Intel Extereme Masters każdy z odwiedzających mógł ją wypróbować. Jak spisują się w grze? Po prostu świetnie!
Jak przekazał w rozmowie z naszym serwisem Michał z firmy HyperX, nowe Cloud Revoler S powstawały we współpracy z Dolby Laboratories. Dzięki temu słuchawki zapewniają najlepsze doznania z dźwiękiem przestrzennym 7.1 także we współpracy z konsolą PlayStation 4, co w przypadku wielu innych zestawów nie ma miejsca. To jednak nie wszystkie zalety tego urządzenia – zobaczcie na naszym filmie jakie tajemnice skrywa ten produkt. Dowiecie się także, co firma HyperX prezentowała na tegorocznej  imprezie.

Stoisko HyperX było praktycznie nieustannie oblegane przez graczy. Powód? Było ich przynajmniej kilka. Po pierwsze – wyjątkowa scena, na której praktycznie przez cały czas pojawiali się znani na całym świecie gracze (m.in. Cloud9, SK Gaming) i streamerzy, możliwość pogrania w wirtualnej rzeczywistości dzięki HTC Vive, a także okazja do zakupu urządzeń i podzespołów HyperX w bardzo okazyjnych cenach. Aż chciałoby się, aby takie imprezy odbywały się częściej!