Huawei MediaPad 10 FHD LTE trafił do sklepów

Tablet Huawei MediaPad 10 FHD LTE na początku dostępny będzie jedynie w ofercie sieci komórkowej Plus. W niedalekiej przyszłości trafi także do klientów Cyfrowego Polsatu. Nie powinno być problemów z jego zakupem na największym polskim serwisie aukcyjnym.
Co czyni urządzenie wyjątkowym? Przede wszystkim relacja możliwości i jakości wykonania do ceny urządzenia. Na pokładzie tabletu z ekranem o przekątnej 10,1-cala i rozdzielczości 1920×1200 pikseli znalazł się czterdzeniowy układ HiSilicon Hi3620. Składają się na niego cztery rdzenie Cortex-A9 o taktowaniu 1,4 GHz każdy. Za wyświetlanie grafiki odpowiada układ Vivante GC4000. Niestety pod względem wydajności tablet odstaje od rynkowej czołówki. Wisienką na torcie danych w specyfikacji są 2 GB pamięci RAM.Plus i Cyfrowy Polsat bardzo mocno promują technologię LTE w swoich ofertach. Tablet, który właśnie trafił do polskiej dystrybucji wykorzystuje tę technologię, umożliwiając transfer danych z prędkością dochodzącą do 150 Mb/s.
Pierwsze wrażenia związane z użytkowaniem tabletu są pozytywne. Urządzenie waży 598 g i ma grubość około 8,9 mm. W niedalekim czasie recenzja tabletu Huawei MediaPad 10 FHD LTE zagości na łamach Conowego.pl.

Źródło: inf. prasowa