HP zaprasza na Intel Extreme Masters 2017, zapowiadając konkursy i turnieje

Intel Extreme Masters 2017 to mistrzostwa świata gier komputerowych i jedna z największych e-sportowych imprez na świecie, która co roku przyciąga setki tysięcy gości (w zeszłym roku gościło na niej 130 000 osób!). Jest niezwykłą okazją do spotkania znanych graczy, najlepszych zawodników, a także producentów gier i sprzętu gamingowego.
W tym roku HP zaprasza do odwiedzin stoiska na Intel Extreme Masters w katowickim Spodku w dniach 3-5 marca. Dla wszystkich gości HP zaplanowało na ten czas wiele atrakcji – od konkursów po turnieje. Zwycięzcy turnieju dnia zmierzą się w niedziele w finale, a zwycięzca otrzyma komputer Omen by HP. Na stoisku będzie można poznać osobiście i zagrać z Vertez’em, Matuss’em oraz Forlify’. Blady Chris zapewni beatboxerową oprawę.
Firma HP postanowiła zaangażować się również w najważniejsze wydarzenie IEM, turniej Counter-Strike: Global Offensive. Co więcej została sponsorem festiwalu wirtualnej rzeczywistości VR, który odbędzie się ostatniego dnia imprezy.

W 2016 roku firma HP, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy i entuzjastów na wydajny sprzęt, wprowadziła na polski rynek komputery Omen by HP – charakteryzujące się wysoką wydajnością i jakością. Zależy nam na tym, aby Klienci mogli poznać nasze produkty, dlatego angażujemy się w wydarzenia związane z grami. Już po raz trzeci będziemy obecni na Intel Extreme Masters w Katowicach. Spotkanie z ludźmi, dla których gry komputerowe są częścią życia, to dla nas niezwykle ważne doświadczenie, które z pewnością wpłynie na pracę nad kolejnymi urządzeniami jeszcze lepiej dopasowanymi do potrzeb miłośników gier – mówi Jacek Żurowski, Managing Director  HP Inc Polska.

I jeszcze dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się jeszcze nabyć biletów na Intel Extreme Masters, a w najbliższych dniach (do 28 lutego) planują zakup komputera gamingowego. Jeżeli zdecydują się na Omena by HP z procesorem Intel Core i5, bilety na każdy z 3 dni IEM, otrzymają gratis. Szczegóły promocji znajdują się na: http://biletodhp.pl/