HotelsCombined – z tą wyszukiwarką noclegów zaplanujecie udane wakacje

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to nadszedł właśnie czas, aby zaplanować swoje wakacje. Powód jest prosty: to właśnie w trwającym teraz okresie właściciele kwater, pensjonatów, hosteli i hoteli oferują wyjątkowo atrakcyjne ceny noclegów, a ciekawych ofert jest z każdym dniem coraz mniej. Jest chyba tylko jedna skuteczna metoda, która pozwoli zaoszczędzić na rezerwacjach kilka dodatkowych groszy – jest nią korzystanie z porównywarek cenowych. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o aplikacji HotelsCombined umożliwiającej wyszukanie najatrakcyjniejszych cenowo ofert noclegowych i chcemy Wam powiedzieć dlaczego warto z niej korzystać.Multiwyszukiwarka HotelsCombined oferuje znacznie większą bazę noclegową niż konkurencyjne wyszukiwarki i najpopularniejsze strony do rezerwacji, z których korzystaliście dotychczas. Korzystając z aplikacji HotelsCombined uzyskacie dostęp do bazy liczącej sobie aż 800 000 obiektów w krajach na całym świecie (15 792 z nich znajduje się w Polsce). Daje to łącznie co najmniej kilka milionów ofert!
W skład zasobu punktów noclegowych wchodzą m.in. propozycje z serwisu Booking.com oraz wielu innych platform, umożliwiających dokonywanie rezerwacji, takich jak między innymi hotels.com, Expedia, accorhotels.com, hoteltravel.com, lastminute.com, Best Western czy też Getaroom. Pamiętać należy, że HotelsCombined to wyszukiwarka cenowa, a nie strona umożliwiająca dokonywanie płatności w hotelach. Jeśli zechcecie dokonać opłaty za interesujący was obiekt, zostaniecie skierowani wprost do stosownej strony z ofertą, gdzie będziecie mogli dokończyć proces rezerwacji.

Jak zapewniają twórcy aplikacji, korzystanie z niej umożliwia zaoszczędzenie często nawet do 80% bazowej opłaty noclegowej. Korzystający z HotelsCombined otrzymują także gwarancję najniższej ceny – jeśli tylko po opłaceniu pobytu znaleziona zostanie tańsza oferta niż wyświetlona w aplikacji, w tym samym obiekcie, usługodawca w ciągu 30 dni zobowiązuje się do zwrócenia różnicy w cenie.
Proces obsługi narzędzia HotelsCombined przeznaczonego zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i użytkowników smartfonów, jest wyjątkowo przyjazny użytkownikowi. Aplikacja jest wykonana w sposób schludny, przejrzysty, można wręcz rzec: minimalistyczny. Dzięki temu nawet osoby starsze i nie korzystające na co dzień ze zdobyczy nowych technologii, poradzą sobie z nią bez problemu.

Czeka na Was ponad 800 000 obiektów z całego świata
Gigantyczna baza obiektów jest jedną z największych zalet opisywanej aplikacji. Oferty przeglądać można według wielu zdefiniowanych uprzednio kryteriów. Podstawowymi są oczywiście miejsce, termin pobytu oraz liczba gości (z podziałem na dorosłych i dzieci!) – na tym jednak możliwości narzędzia się nie kończą. Bazę obiektów przeglądać możemy także według średniej ocen, liczby gwiazdek, ceny, czy też typu obiektu. Aplikacja mobilna dorównuje swoją funkcjonalnością stronie internetowej serwisu.

Wyszukiwanie noclegów za pośrednictwem każdej z platform jest tak samo przejrzyste i intuicyjne. Każdej z wyszukiwanych ofert towarzyszy odpowiednia liczbą zdjęć i wyczerpujących informacji na temat danego obiektu, takich jak informacje ogólne, czy też dodatkowo oferowane przez dany punkt noclegowy świadczenia. Nie zabrakło także możliwości odczytania opinii związanych z jakością usług świadczonych przez dany ośrodek, wystawionych przez innych podróżników. Często nieocenione jest synchronizowanie wyszukań dokonywanych za pomocą aplikacji mobilnej, a także komputerowej wersji serwisu. Po utworzeniu konta w bardzo wygodny sposób wertować można historię przeglądanych obiektów i z łatwością znaleźć wszystkie uprzednio analizowane oferty.
 
Spontaniczne wypady last minute w najlepszej cenie
Jeżeli jesteście typem podróżnika, który lubi spontaniczne wypady, docenicie zakładkę „najlepsze oferty”, która dostępna będzie po uprzedniej rejestracji w usłudze i zalogowaniu na swoje konto. Znajdziecie w niej najbardziej atrakcyjne cenowo propozycje noclegowe. Rabaty mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent, więc jeśli w danej chwili nie macie pomysłu na to gdzie spędzić weekend, HotelsCombined może przynieść Wam co najmniej kilka ciekawych inspiracji. Upragniony obiekt możecie również dodać do swojej listy życzeń i spróbować zarezerwować w nim pobyt przy innej okazji.

Gdy potrzebujecie noclegu natychmiast, HotelsCombined również przyjdzie z pomocą
O sile mobilnej aplikacji HotelsCombined świadczy także drobna, acz przydatna funkcjonalność, niezmiernie przydatna zawsze wtedy, gdy nocleg chcemy zarezerwować „na już” – noclegi w pobliżu. Gdy znajdziemy się w obcym mieście i po całym dniu pełnym wrażeń padamy z nóg, na ogół nie chcemy tracić kolejnych godzin na pieszym poszukiwaniu lokalnych hoteli i hosteli. Wystarczy wtedy uruchomić apkę HotelsCombined i zerknąć na mapę, na której umieszczone są wszystkie okoliczne punkty noclegowe, wraz z czytelnie oznaczonymi cenami.

Kliknięcie na cenę skieruje nas wprost do oferty danego obiektu. Szczegółową mapę wykorzystać można także celem szybkiej nawigacji do hotelu, gdy już postanowimy skierować do niego swe kroki. Narzędzie oferuje także alternatywne wyszukiwanie obiektów w pobliżu danej lokalizacji, dzięki któremu oczom naszym ukaże się klasyczna lista. Na każdą z list można nakładać podobne filtry jak przy podstawowym wyszukiwaniu.


HotelsCombined jest wolne od reklam!
Aplikacje mobilne są nie tylko darmowe, ale także, co bardzo istotne: wolne od jakichkolwiek reklam, które mogłyby zasłaniać ekran, narażać na dodatkowe koszty korzystania z danych pakietowych lub wzmagać zużycie baterii i w urządzeniu. Narzędzia dedykowane smartfonom i tabletom pobierano już ponad 4 miliony razy, a ich wysokie oceny, wystawiane przez użytkowników, świadczą najlepiej o jakości zarówno obsługi, jak i samego programu.
Widać, że narzędzie zostało stworzone także z myślą o Polakach. Zarówno serwis internetowy znajdujący się pod adresem www.hotelscombined.pl, jak i aplikacja stworzona na wszystkie trzy platformy mobilne (iOS, Android, Windows), dostępne są w języku polskim, będącym zaledwie jedną z 42 wersji językowych. Jeśli postanowicie korzystać z HotelsCombined po polsku, wszystkie ceny zostaną domyślnie wyrażone w złotówkach. Walutę można jednak w dowolnym czasie zmienić, korzystając z menu ustawień.


HotelsCombined – warto zapamiętać i wypróbować
Zachęceni pozytywnymi recenzjami użytkowników i rosnącą popularnością aplikacji postanowiliśmy ją wypróbować i nie żałujemy. Jest to obecnie najlepsza naszym zdaniem wyszukiwarka noclegów, która przyda się zarówno podczas planowania długich wakacji, jak i spontanicznych weekendowych wypadów w nieznane. Baza 800 000 punktów noclegowych gwarantuje kolosalny wybór hoteli, hosteli i pensjonatów, a rzadki w obecnych czasach absolutny brak reklam nie narazi na zbyt duży transfer danych, zwłaszcza gdy z apki postanowimy korzystać za granicą.