Heroes of Dragon Age zawitało na iOS i Androida

Heroes of Dragon Age można pobrać całkowicie za darmo. Jako że produkcja oparta jest na modelu free-to-play, zaimplementowano w niej system mikrotransakcji, który pomoże mniej cierpliwym osobom na szybsze postępy w grze. Nieco bardziej cierpliwi gracze poradzą sobie bez nich.

W Heroes of Dragon Age głównym zadaniem gracza jest zebranie jak najpotężniejszej drużyny, która będzie w stanie stawić czoła najsilniejszym oponentom kierowanym nie tylko przez komputer, ale także żywych przeciwników.

Podczas zabawy gracze zarabiają wirtualne pieniądze, które można przeznaczyć na zakup nowych bohaterów. Nabywanie nowych członków drużyny możliwe jest też przy użyciu prawdziwej waluty. Bohaterowie zdobywają kolejne poziomy doświadczenia, dzięki czemu są bardziej skuteczni na polu bitwy. Również obecne w grze runy umożliwią przechylenie szali zwycięstwa na jedną lub drugą stronę.

Rozgrywka w Heroes of Dragon Age jest płynna i szybka. Elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest oprawa graficzna. Może nie powala na kolana, ale trzeba przyznać, że stoi na całkiem przyzwoitym poziomie. Wadą, która od razu rzuca się w oczy, jest długi czas uruchamiania gry.

Heroes of Dragon Age powstało z myślą o tabletach i smartfonach, działających pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android.

Źródło: Eurogamer