Halloweenowa promocja na Steam – przeceniono ponad 1800 gier

Valve rozpoczęło kolejną tematyczną promocję, która tym razem nawiązuje do Halloween. W jej ramach obniżono ceny wielu świetnych gier. Bez względu na tytuł wyprzedaży, nie objęto nią wyłącznie gier o tematyce horroru.
Jeżeli jednak chcecie zostać choć odrobinę postraszeni w Halloween, możecie wydać 24,99 euro na Dying Light, 2,79 euro na Left 4 Dead 2, 23,79 euro na SOMĘ, czy 4,99 euro za Outlasta.  Za wszystkie te gry zaoszczędzicie łącznie ponad 55 euro. Obecny 1 euro kosztuje 4,26 zł.
Jeżeli jednak nie jesteście zainteresowani tym typem gier, powinniście wiedzieć, że promocją objęto między innymi Pillars of Eternity, Hotline Miami czy Europa Universalis. Warto dodać, że GTA V przeceniono aż o 20 euro – z 60 do 40 euro.
Halloween Steam Sale
Jak widać, Valve zorganizowało naprawdę ciekawą promocję. Koniecznie zajrzyjcie na Steam i sprawdźcie czy gra, którą od dawna chcieliście kupić, akurat nie jest dostępna za niewielkie pieniądze, tak jak na przykład Wiedźmin 1 sprzedawany za 1,49 euro i Wiedźmin 2 za 2,99 euro.

Źródło: Steam