Gry indie za darmo z kartami Nvidia GeForce GTX 1050, 1050 Ti i 1060

Osoby, które zdecydują się na zakup kart graficznych GeForce GTX 1050,  GTX 1050 Ti oraz GTX 1060, a także laptopów w nie wyposażonych, przed dniem 30 stycznia 2017 roku, otrzymają za darmo gry od twórców niezależnych.GeForce indie bundle_1Gracze mogą wybrać jeden tytuł z poniższych propozycji:

–          Maize studia Finish Line Games – Maize jest grą przygodową z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), która przedstawia co wydarzyło się, gdy dwóch naukowców błędnie zinterpretowało instrukcję od rządu USA i stworzyło inteligentną kolbę kukurydzy. Jest to pełna humoru historia z wyjątkowej jakości oprawą graficzną.

–          Redout studia 34BigThings – Redout jest hołdem dla klasycznych futurystycznych gier wyścigowych, takich jak F-Zero, WipeOut, Rollcage czy POD. To bezkompromisowa, szybka i wymagająca gra, w której można wykorzystać gogle wirtualnej rzeczywistości (ale nie są one niezbędne do zabawy).

–          Raw Data studia Survios – Raw Data jest grą od podstaw zaprojektowaną z myślą o rozgrywce w świecie VR. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w której władzę sprawuje korporacja Eden. Walcząc z systemem gracz może przemierzać kolejne etapy w trybie jednoosobowym lub współdziałać z innymi w trybie kooperacji. Ta gra wymaga gogli HTC Vive i do jej płynnego działania rekomendowana jest karta GTX 1060.

Promocja obowiązuje do 30 stycznia 2017 roku. Szczegóły na temat akcji wraz z listą partnerów biorących w niej udział są dostępne na stronie: http://www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/indie-bundle/?ncid=so-na-mplgfnlf4ss-3503#cid=Internal-organic-GF-PL-FY
 

Źródło: Nvidia