GOG.com rozpoczął wielką jesienną wyprzedaż

Promocja potrwa do 15 listopada, jednak jej przebieg warto śledzić każdego dnia. Jaki jest tego powód? Otóż, co 12 godzin będzie pojawiać się zupełnie nowa lista przecenionych gier. Co więcej, otrzymamy możliwość zakupu całych zestawów największych hitów, dzięki którym zaoszczędzimy jeszcze więcej pieniędzy. Ich oferta będzie odświeżana co 24 godziny.
Spośród obniżek cen kilkuset tytułów, największa sięga 90%, ale większość pozostaje w granicach 50-75%. Koszt gier można dodatkowo zbić, tworząc zestawy składające się z tytułów jednego wydawcy.
GOG.com zachęca do udziału w wyprzedaży darmowymi grami, którymi zostaniemy obdarzeni po wydaniu określonej sumy pieniędzy. Gdy kupimy tytuły za co najmniej 4,59 euro, otrzymamy System Shock 2, za 13,69 euro – Kroniki Riddicka, a za 27,19 euro do kolekcji dorzucimy Banished.
Wielka jesienna wyprzedaż
Z obecnych promocji warto wymienić Wiedźmina 3, którego kupimy 30% taniej, a dodatek Serca z kamienia – 10% taniej. Kolejnym ciekawym tytułem jest Pillars of Eternity, na które wydamy 16 zamiast 32 euro.
Na stronie głównej zobaczymy również, że wśród dziennych zestawów znajduje się kolekcja Elder Scrolls Classics, zawierająca The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY Edition, An Elder Scrolls Legend: Battlespire oraz The Elder Scrolls Adventures: Redguard. Warto też kupić kolekcję zawierającą gry Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics, zwłaszcza że zbliża się premiera kolejnej odsłony serii.
Do końca wyprzedaży zostało jeszcze 10 dni, więc sprawdźcie czy po halloweenowych promocjach w waszych portfelach cokolwiek zostało i korzystajcie z obniżek, póki możecie.

Źródło:GOG.com