Goclever może nieźle namieszać na rynku rowerów elektrycznych

Na stoisku firmy Goclever na IFA obejrzeć można 4 modele rowerów elektrycznych, które do sprzedaży wejdą pod koniec bieżącego roku. Wśród nich są dwa typy rowerów miejskich, model trekkingowy oraz kompaktowy składak. Wszystkie wyposażone w 3 biegi oraz silniki o mocy od 250 do 350 W/36V, które pozwalają osiągnąć prędkość 25 km bez wspomagania, a z dodatkowym, nożnym napędem nawet do 45 km/h (rower trekkingowy). Plan jest prosty: rowery elektryczne mają stać się jeszcze bardziej przystępne cenowo dla Polaków.Goclever rowery elektryczneGoclever rowery elektryczneGoclever rowery elektryczneGoclever rowery elektrycznePierwsze doświadczenia sprzedażowe w nowym segmencie, jakim są pojazdy elektryczne, firma ma już za sobą, bo deskorolki i hulajnogi elektryczne sprzedaje od 2015 roku.

„Przyszłość transportu miejskiego to z pewnością osobiste pojazdy elektryczne, co jest spowodowane coraz silniejszym naciskiem na zamykanie centrów miast dla ruchu spalinowego oraz wykorzystywaniem ekologicznej energii elektrycznej. Współczesne społeczeństwa są coraz bardziej zajęte i zabiegane – szybki i wygodny transport to jeden ze sposobów na zaspakajanie nowych potrzeb” – mówi Roman Panek, Prezes Zarządu Goclever.

Polska jest jednym z krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w skali Europy. W odpowiedzi na niepokoje związane z rosnącą świadomością negatywnego wpływu smogu na nasze zdrowie, Goclever zaprezentował również 3 modele wysokowydajnych oczyszczaczy powietrza. Każdy z nich posiada kilkustopniową regulację etapów filtrowania, jonizację powietrza, a najwyższy model wyposażony został we wskaźnik parametrów zanieczyszczenia PM2.5, wilgotności czy temperatury i jest przystosowany do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach nawet do 60 m2.

 

Źródło: Goclever