Gamingowy tablet Razer Edge Pro wyprzedany!

„Zmuszeni byliśmy przestać przyjmować zamówienia przedpremierowe na tablet Razer Edge Pro, ponieważ ich liczba przekroczyła przewidywane możliwości produkcyjne (cały nakład na kilka kolejnych miesięcy został wyprzedany). Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby wznowić produkcję, prosimy zatem o wyrozumiałość. Robimy też wszystko, co w naszej mocy, żeby wyprodukować więcej egzemplarzy w nadchodzących miesiącach. Bądźcie cierpliwi” – pisze Min-Liang Tan, CEO Razera.

Tablet Edge, podobnie jak wszystkie inne produkty Razera, stworzony został z myślą o graczach. Aby sprostać wymaganiom tej niezwykle wymagającej grupy użytkowników, urządzenie musiało zostać wyposażone w komponenty najwyższej jakości. Wersja podstawowa wyposażona została w procesor Intel Core i5 i dysk SSD o pojemności 64 GB, natomiast Pro w procesor Intel Core i7 i 128/256-gigabajtowy dysk SSD. Z wielką mocą wiąże się jednak równie wielka… cena.

Wersja podstawowa tabletu wyceniona została przez producenta na 999$, natomiast Pro na 1299 lub 1449$. Jako że różnica w cenie pomiędzy obiema wersjami wynosi 300-450$, sukces Razera jest tym większy. Przedsprzedaż ruszyła 1-ego marca, zatem producentowi udało się opróżnić magazyny w niespełna dwa tygodnie. Niestety, nie wiadomo ile egzemplarzy zostało sprzedanych ogółem, ponieważ Razer nie udzielił tej informacji. Wersja podstawowa tabletu nadal znajduje się w sprzedaży.

Źródło: Cnet