Gameplay z Cyberpunk 2077 zobaczymy ponoć już na E3 2018

Wygląda na to, że materiał prezentujący rozgrywkę w grze Cyberpunk 2077 może zostać zaprezentowany w tym roku podczas targów E3. Targi E3 2018 rozpoczną się 12 czerwca w Los Angeles.
Serwis Gry-Online informuje, że dwa niezależne źródła z branży doniosły o tym, że grywalne demo gry zostanie zaprezentowane wtedy wąskiemu gronu dziennikarzy. Publiczności odwiedzającej targi będzie musiał wystarczyć zwiastun, zawierający fragmenty rozgrywki, zaprezentowany najpewniej na konferencji Microsoftu. Taki obrót spraw nie byłby niczym nie zwykłym, biorąc pod uwagę tajemnicze wznowienie aktywności konta w serwisie Twitter, powiązanego z grą.
W sieci pojawiły się także pogłoski, jakoby demo gry wysłano już przedstawicielom firmy Sony.

10 stycznia oficjalne konto najnowszej gry RPG szykowanej przez CD Projekt RED – Cyberpunk 2077 – w serwisie Twitter, po 5 latach wróciło do życia. Opublikowany został krótki tweet, pozwalający wierzyć, że w najbliższym czasie, a już na pewno w tym roku, coś się wydarzy.Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać większej ilości konkretów związanych z Cyberpunk 2077, który według samych twórców ma być nieporównywalnie większą i bardziej zaawansowaną od Wiedźmina grą.

Cyberpunk 2077 to tytuł, na który fani fantastyki czekają od dawna. Gra z gatunku RPG zapowiedziana została w roku 2012 i choć CD Projekt RED nie podał do tej pory jej daty premiery, to spodziewamy się, że ujrzy ona światło dzienne w roku 2018.
O ile świat Wiedźmina jest dość hermetyczny i ograniczony do lokacji wykreowanych przez Sapkowskiego, to Cyberpunk 2077 daje autorom gry znaczne większe możliwości. Jose Teixeira z CD Projekt REDpodkreślał w wywiadzie dla serwisu MCV, że tytuł ten stanowi dla studia ogromne wyzwanie, w trakcie którego niezbędne będzie wykorzystanie doświadczenia pozyskanego w trakcie procesu tworzenia nowego Wiedźmina.
Marcin Przybyłowicz, kompozytor odpowiadający za muzykę w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w wywiadzie z serwisem Gamepressure przyznał, że zajmuje się także oprawą dźwiękową w najnowszej produkcji studia CD Projekt RED – Cyberpunk 2077.
 

Źródło: inf. własna,Gry-Online