Farming Simulator 17 z obsługą modów na PS4 i Xbox One

Farming Simulator, pierwsza symulacja gospodarstwa rolnego autorstwa Giants Software, zachwyciła miliony graczy swoim światem, wciągającą rozgrywką i setkami maszyn rolniczych od największych światowych marek. Przez lata seria zgromadziła dużą społeczność pasjonatów biorących udział w rozgrywce wieloosobowej i tworzących dodatkową zawartość w postaci fantastycznych modów.

Do tej pory mody były dostępne wyłącznie w pecetowym wydaniu gry Farming Simulator. Bez wątpienia przyczyniły się one do sukcesu serii, pozwalając graczom na wzbogacanie gry o nową zawartość – pojazdy, elementy otoczenia, zwierzęta, mechanikę i wiele, wiele innych. Dlatego też debiut modów na konsolach PlayStation 4 i Xbox One to spory powód do zadowolenia. Firma Giants Software dokłada wszelkich starań, by darmowe mody były dostępne do pobrania zarówno na PC, jak i konsole w dniu premiery, 25 października.

Jak podkreśla Thomas Frey z GIANTS Software: – Społeczność graczy pecetowych zawsze wykazywała się dużą kreatywnością i wielkim zaangażowaniem, wzbogacając Farming Simulator o wysokiej jakości zawartość. W tym roku, dzięki wsparciu Sony i Microsoftu, możemy wybrać najlepsze mody stworzone przez społeczność graczy PC i przenieść je na konsole. Przed wydaniem wszystkie mody zostaną sprawdzone pod kątem kompatybilności z konsolami. Gracze pecetowi mają dostęp do dużej bazy modów, zaś konsolowi gracze będą mogli cieszyć się nowymi modami wypuszczanymi cyklicznie za darmo. Mody zapewnią graczom nowe, jeszcze bardziej satysfakcjonujące doznania płynące z gry Farming Simulator 17.

Gra Farming Simulator 17 dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC już 25 października. Grę można zamówić m.in. na cdp.pl.
 

Źródło: inf. prasowa